Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

Tiskové centrum

Archiv tiskových zpráv

Rok:
2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019

Tiskové zprávy

22. červen 2024

Luxusní supersporty se sjedou před Šantovku! Zkuste se v nich projet

Ferrari, Lamborghini, Porsche, Tesla, Can-am a mnoho dalších nadupaných vozů bude k vidění tuto sobotu od 14.00 do 18.00 hodin na venkovní ploše vedle Galerie Šantovka. Jde o největší sraz supersportovních a luxusních automobilů na Moravě. Přijďte se podívat, posadit se nebo se dokonce svézt v supersportovním voze a zažít nezapomenutelný den plný rychlosti, luxusu a zábavy. Vstup na festival je zdarma.

celá zpráva »

12. červen 2024

Půlmaraton již tuto sobotu! Šantovka a REDSTONE si připravili atraktivní program

Již tuto sobotu odstartuje v Olomouci Mattoni Running Festival, jehož součástí je i tradiční olomoucký půlmaraton. Tisíce běžců zaplaví ulice města a budou zdolávat náročnou 21 kilometrů dlouhou trasu. Novinkou je ale ranní Šantovka běh o délce pět kilometrů. Letošní partneři oblíbené sportovní události, Galerie Šantovka a skupina REDSTONE, si pro běžce a fanoušky připravili atraktivní doprovodný program. Přijďte se naladit na sportovní výkon či na fandění!

celá zpráva »

21. květen 2024

Velkolepý sportovní den již tuto sobotu před Šantovkou!

Galerie Šantovka chystá na tuto sobotu sportovní den, kterého se zúčastní 30 olomouckých sportovních klubů a spolků. Od těch nejprestižnějších prvoligových až po ty menší volnočasové. Chybět nebudou např. fotbalisté SK Sigma Olomouc, basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko či hokejisté HC Olomouc, poslední zmínění budou mít v rámci eventu také autogramiádu. Novinkou letošního roku je dětská „ninja“ překážková dráha, kde se bude závodit na čas o hodnotné ceny. Vstup na akci je zdarma.

celá zpráva »

11. duben 2024

Galerie Šantovka zve na další tradiční Dny Marianne

Jak spokojení zákazníci dobře vědí, během tradiční akce Dny Marianne se dá ušetřit ve více než 2400 obchodech po celé České republice a na Slovensku. Galerie Šantovka v Olomouci se opakovaně ke Dnům Marianne připojuje a během nich nabízí v mnoha prodejnách možnost nákupů se slevami až 60 %, zákazníci mohou případně získat i různé dárky k nákupům. Vše se letos odehraje ve dnech 12. až 15. dubna.

celá zpráva »

3. duben 2024

Šantovka star(t)s v dubnu představí umění malířů a návrhářů

Projekt Šantovka Star(t)s nabízí start-upům a malým firmám zázemí v prostorách obchodního centra Galerie Šantovky. Talentovaným kreativcům rovněž pomáhá s propagací a sebeprezentací. V dubnu v showroomu, jenž se nachází v prvním patře, mohou návštěvníci centra potkat talentovanou malířku a módní návrháře. Ti všichni vám představí svou originální tvorbu. Na jaké projekty se můžete těšit?

celá zpráva »

18. březen 2024

Čokoládový festival po roce opět míří do Šantovky

Čokoládový festival po roce opět míří do Šantovky! Nabídne ochutnávky, kulinářskou show i lákavou soutěž

Týden před začátkem Velikonoc bude víkendový program v Galerii Šantovka patřit oblíbenému čokoládovému festivalu. Od pátku 22. 3. do neděle 24. 3. bude v prostorách nákupní galerie probíhat ochutnávka čokoládových delikates u více než 40 prodejních stánků. Fanoušci této pochoutky jistě ocení, že v nabídce budou k vyzkoušení nespočet různých druhů chutí. Program zpestří také kulinářská show, akce pro děti či atraktivní soutěž o 5000 korun. Akce dává skvělou příležitost k nákupu čokolád na blížící se svátky jara.

celá zpráva »

14. březen 2024

Vyzkoušejte si práci hrnčířů. Šantovka o víkendu chystá slavnosti keramiky!

Již tento týden v pátek a v sobotu proběhnou v Galerii Šantovka slavnosti keramiky. Hosté se mohou těšit na hrnčířské trhy či ukázky práce profesionálů. Uvidíte různé keramické materiály či speciální stroje a nářadí. Součástí akce budou také dílny pro děti i dospělé, kde si práci hrnčíře budete moci vyzkoušet vlastníma rukama. Zjistíte zde i řadu informací o nabídce místních kurzů.

celá zpráva »

29. únor 2024

Neděle na Šantovce patří dětem!

Neděle na Šantovce patří dětem! Čekají zde na ně deskové hry a stavebnice.

Každou první neděli v měsíci si mohou děti a jejich rodiče v Šantovce vyzkoušet tradiční i netradiční stolní hry, stavebnice a spousty hraček. Březen bude konkrétně věnován společenským deskovým hrám, které zabaví děti a dospělé všech věkových kategorií.

celá zpráva »

28. únor 2024

Šantovka star(t)s v březnu představí další talentované kreativce

Šantovka star(t)s v březnu představí další talentované kreativce. Nabídnou kosmetiku, módu i tradiční limonády

Projekt Šantovka Star(t)s nabízí start-upům pomoc s rozjezdem byznysu. Poskytuje jim zdarma obchodní jednotku v nákupním centru a pomáhá s propagací. V březnu si pod svá křídla vzal další nadšené kreativce, které chce představit veřejnosti. Návštěvníci centra se mohou těšit na umění, módu, přírodní kosmetiku i ochutnávku opravdových českých limonád. Více informací najdete níže v medailoncích jednotlivých start-upů.

celá zpráva »

26. únor 2024

Šantovka má novou miss! Jaké dívky upoutaly porotu?

Galerie Šantovka zná svou novou Miss pro rok 2024. Stala se jí devatenáctiletá Karolína Bubáková z Loun, která ve včerejším finálovém klání zaujala porotu nejen svou krásou, ale i pokorou a precizní přípravou. Spolu s ní se z korunek radovaly také I. Vicemiss Anna Harbichová a II. Vicemiss Nela Zlatovská. Ve speciálních kategoriích zabodovaly Kristýna Marková, jenž získala cenu Miss Silueta a Karolína Valentová, která se stala novou Miss sympatie. V kategorii do 15 let zvítězila Aneta Vykonalová.

celá zpráva »

8. únor 2024

Romantická večeře pro dva a slevy na dárky! Šantovka nabízí valentýnské akce

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, nabízí Šantovka slevy na dárky pro drahé polovičky i atraktivní gastronomický a kulturní program. Pro páry je to skvělá příležitost naplánovat si společné romantické chvilky.

celá zpráva »

1. únor 2024

Probíhá refit Šantovky

PROBÍHÁ REFIT ŠANTOVKY. INTERIÉRY SE ZMĚNÍ PODLE MODERNÍCH TRENDŮ

Skupina Redstone nyní intenzivně připravuje výstavbu rozšíření Galerie Šantovky na druhý břeh Mlýnského potoku, výrazných změn se ovšem dočká i původní komplex. Již v loňském roce zde byl zahájen rozsáhlý refit stávajících prostor. Týká se renovace jídelní zóny, vytvoření oddechové plochy, nových prodejních prostor a doplnění designových prvků včetně uměleckých svítidel. Cílem je aktualizovat vzhled i nabídku centra a reagovat na současné zákaznické potřeby hostů. Refit přispěje k výrazně kvalitnějšímu komfortu zákazníků při nakupování i trávení volného času.

celá zpráva »

17. leden 2024

Šantovka zve na novou výstavu Člověk a zvíře

Do Galerie Šantovka míří unikátní výstava, která nabídne návštěvníkům možnost poměřit si své smyslové schopnosti a fyzické dovednosti s vybranými zvířaty. Kromě třinácti interaktivních exponátů na zákazníky čekají workshopy připravené ve spolupráci s Pevností poznání. Celá expozice nabídne návštěvníkům možnost nahlédnout nejen do zvířecího světa, ale i pod vodní hladinu.

celá zpráva »

9. leden 2024

Největší svatební veletrh v Olomouckém kraji se vrací do Šantovky!

Již 9. ročník oblíbeného svatebního veletrhu je po roce opět tady!
Zamilované páry budou mít v sobotu 13. ledna výjimečnou možnost naplánovat celou svou svatební událost na jednom místě. Galerie Šantovka i letos totiž představí desítky vystavovatelů nabízejících například zapůjčení svatebního oblečení, fotografické či cukrářské služby, zajištění květinové výzdoby či cateringu. V plánu jsou také módní přehlídky a další atraktivní program, který představí nejnovější trendy v oblasti svateb. Návštěvníci akce se mohou těšit i na exkluzivní bonus – soutěž o svatbu zdarma.

celá zpráva »

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení