Tiskové centrum

23. červen 2022

Galerii Šantovku ovládnou o víkendu kouzla a iluze

Kouzla a iluze ovládnou poslední červnový víkend obchodní centrum Galerie Šantovka v centru Olomouce. V pasážích budou připravena vystoupení pro děti i dospělé, kouzelníci návštěvníky zapojí také do workshopů a představí jim mikromagii. Především dětem je určena škola kouzel. Festivalem provede přímo prezident Českého magického svazu oblíbený profesionální kouzelník Jiří Hadaš. Společně s ním se na pódiu představí i další známá jména ze světa kouzel, například Milan Skržek alias The Magic Sebastian nebo zástupce mladé generace českých kouzelníků Jakub Koutský.

celá zpráva »

10. červen 2022

Šantovka poskytne městu parkovací místa pro rezidenty z opravované ulice Rokycanovy

Olomoucká radnice plánuje na léto rekonstrukci ulice Rokycanovy. Opravy začnou v červnu a potrvají 12 týdnů. Kvůli náročnosti a rozsahu prací bude rekonstrukce probíhat za úplné uzavírky úseku mezi ulicemi Krakovská a V Kotlině. Rezidentům, kteří během rekonstrukce nebudou moci parkovat v garážích bytových domů, poskytne Galerie Šantovka parkovací místa na jednom ze šesti svých parkovišť.

celá zpráva »

30. květen 2022

Galerie Šantovka ožije sportem

GALERIE ŠANTOVKA OŽIJE SPORTEM. DĚTI ČEKAJÍ SOUTĚŽE O CENY, DOSPĚLÍ OCENÍ SPORTOVNÍ EXHIBICE.

Den plný pohybu, zábavy a sportovních klání se uskuteční v sobotu 4. června u Galerie Šantovka v Olomouci. Ve Funparku (venkovní plocha u dětského hřiště) budou milovníky sportu a nejrůznějších pohybových aktivit čekat soutěžní stanoviště, známe tváře olomouckého sportu, účastníci olympijských her a diskuse s osobnostmi. Lidé budou mít vůbec poprvé možnost potkat všechny významné olomoucké sportovní kluby na jednom místě. Těšit se mohou i na jejich vzájemná utkání, například pokračování loňské fotbalové exhibice mezi HC Olomouc a SK Sigma Olomouc.

celá zpráva »

24. květen 2022

Výstava vyvrcholí příjezdem supersportů

MOTO VÝSTAVA V ŠANTOVCE VYVRCHOLÍ TENTO VÍKEND PŘÍJEZDEM SUPERSPORTŮ.

Zájemci z řad milovníků motorových vozidel mohou už bezmála tři týdny navštěvovat výstavu historických skvostů i novinek ze světa, která nese název „S vůní benzínu“. Akce v Galerii Šantovka vyvrcholí v sobotu 28. května srazem nablýskaných supersportů. Před obchodním centrem zaparkují od 14.00 do 18.00 hodin, a poté se vypraví na spanilou jízdu centrem Olomouce.

celá zpráva »

18. květen 2022

Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022

GALERIE ŠANTOVKA BUDE HOSTIT CASTING NEJPRESTIŽNĚJŠÍ MODELINGOVÉ SOUTĚŽE SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK ČR 2022.

Slečny a mladí muži se mohou přihlásit do castingu nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, který se 21. května uskuteční také v Galerii Šantovka v Olomouci. Ambasadorem světové soutěže je digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy provádět. Loňské světové finále Elite Model Look vyhrála šestnáctiletá Češka Amélie Konšelová, která byla vybrána právě na castingu v olomoucké Šantovce.

celá zpráva »

2. květen 2022

Popová legenda Sandra oslaví na olomouckém koncertu kulaté výročí

Už jen pár týdnů zbývá do vrcholu letošní popové koncertní sezóny v Olomouci. Ve Funparku u Galerie Šantovka vystoupí hudební legenda Sandra, která v 80. a začátkem 90. let válcovala svými songy žebříčky řady světových hitparád. Na dvojkoncertu s českým hitmakerem Michalem Davidem se chystá Sandra 19. května večer spolu se svými fanoušky oslavit kulaté narozeniny. Vstupenky na akci si můžete zakoupit on-line na webu pořádajícího Divadla na Šantovce nebo na platformě ticketportal.cz.

celá zpráva »

2. květen 2022

Historické skvosty i luxusní novinky ze světa aut a motocyklů zaparkují v Šantovce

Na jedny z nejstarších automobilů a motocyklů na světě se mohou od 8. až do 29. května těšit návštěvníci Galerie Šantovka v Olomouci. Téměř celý květen je věnován motoristickému světu. Kromě hlavní výstavy nazvané “S vůní benzínu”, na níž se představí především automobily a motocykly z rané produkce automobilek ŠKODA a Audi, se mohou lidé těšit i na doprovodný program se soutěžemi či sraz luxusních supersportů.

celá zpráva »

11. duben 2022

Šantovku Star(t)s ovládne v dubnu věda

ŠANTOVKU STAR(T)S OVLÁDNE V DUBNU VĚDA. UNIVERZITA PALACKÉHO PŘEDSTAVÍ V OBCHODNÍ GALERII INOVACE SVÝCH CENTER, MENDELOVA UNIVERZITA CHYSTÁ DEGUSTACE A PŘEDNÁŠKY O VÍNĚ.

Projekt Šantovka Star(t)s, který nabízí v obchodním centru začínajícím start-upům zdarma prostory pro prezentaci, bude v dubnu podporovat talentované vědce a vědecká pracoviště dvou moravských vysokých škol – olomoucké Univerzity Palackého a brněnské Mendelovy univerzity. Cílem je zviditelnit jejich výzkumnou činnost a pomoci uvést inovace do praxe. Olomoucká univerzita zde představí činnost svého Vědeckotechnického parku, který je mostem mezi vědeckým bádáním a soukromým sektorem. Závěr měsíce bude patřit vinařské tématice, neboť svůj prostor zde dostane Ústav vinohradnictví a vinařství z Mendelovy univerzity, který má připravené zajímavé přednášky, senzorické testy a degustace.

celá zpráva »

27. březen 2022

Miss Šantovka 2022 se stala vysokoškolačka Julie Hojdyszová z Frýdku-Místku

Historickou druhou vítězkou soutěže krásy Miss Šantovka se stala dvaadvacetiletá Julie Hojdyszová z Frýdku-Místku. Titul Vicemiss si odnesla osmnáctiletá Simona Machorková, a ze třetího místa se radovala šestnáctiletá Nela Balášová z Olomouce. Pětičlenná porota vyhlásila i další dva mimořádné tituly, a to Miss Sympatie, kterou se stala Sára Nejedlá. Titul Miss Bikiny získala Jana Šprtelová. Soutěž Miss Šantovka byla součástí Fashion Days, které se v obchodní galerii konaly od pátku 25. do neděle 27. března.

celá zpráva »

23. březen 2022

Fashion Days v Galerii Šantovka

FASHION DAYS V GALERII ŠANTOVKA PŘEDSTAVÍ NEJNOVĚJŠÍ MÓDNÍ TRENDY, NABÍDNOU BEAUTY ZÓNY, SOUTĚŽE O CENY A TAKÉ 2. ROČNÍK MISS ŠANTOVKA.

Již tradičními Fashion Days ožije od pátku 25. do neděle 27. března Galerie Šantovka v Olomouci. Hlavní částí programu bude druhý ročník soutěže Miss Šantovka, v sobotu se lidé mohou přijít podívat na semifinále a v neděli porota vybere mezi deseti finalistkami královnu krásy. Během tří dnů nebudou chybět módní přehlídky, které představí nejnovější módní trendy, v beauty zónách odborníci poradí, jak pečovat o svoji pleť, představí trendy v líčení nebo v kosmetice.

celá zpráva »

16. březen 2022

Lokální farmáři a prodejci se vrací před Šantovku

LOKÁLNÍ FARMÁŘI A PRODEJCI SE VRACÍ PŘED ŠANTOVKU, KAŽDOU SOBOTU SE PŘEDSTAVÍ NA ŠANTOVSKÝCH TRZÍCH

Zelenina, ovoce, sýry nebo uzeniny od místních farmářů, ale také další zajímavý sortiment. To vše si mohou lidé už od soboty 19. března nakoupit na tradičních Šantovských trzích, které se budou konat před obchodním centrem Galerie Šantovka v Olomouci. Letos přicházíme s novinkou – stánky budou před hlavním vstupem do Šantovky každou sobotu až do podzimu. Jednou měsíčně navíc bude připraven i doprovodný program nebo tematický trh, například velikonoční.

celá zpráva »

21. únor 2022

Sandra a Michal David v květnu rozproudí Olomouc

POPOVÁ HVĚZDA SANDRA A HITMAKER MICHAL DAVID ROZPROUDÍ V KVĚTNU OLOMOUC.

Popová legenda Sandra zavítá na jaře do Česka. Její letošní jediný koncert u nás se uskuteční 19. května ve FunParku u Galerie Šantovka v Olomouci. Na dvojkoncertu zazpívá i český hitmaker Michal David s kapelou Kvatro. Už nyní je v předprodeji omezený počet vstupenek za zvýhodněnou cenu. Lidé se mohou těšit na velkolepou až tříhodinovou párty, na níž zazní největší hity 80. a 90. let.

celá zpráva »

16. únor 2022

Měsíc moderních technologií a IT v Šantovce Star(t)s

MĚSÍC MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ A IT SE V ŠANTOVCE STAR(T)S PŘEHOUPL DO DRUHÉ POLOVINY. PŘEDSTAVUJE VIRTUÁLNÍ VIZITKU I CESTOVATELSKÝ DENÍK.

Moderním technologiím se v měsíci únoru věnuje nový projekt Šantovka Star(t)s, který podporuje začínající podnikatele, talentované vědce, kreativní umělce – zkrátka všechny aktivní a nápadité nadšence. Moderní showroom lidé naleznou v Galerii Šantovka v Olomouci. Tento týden se zde představuje startupová firma Swopi s virtuální vizitkou, poslední únorový týden pak bude patřit virtuálnímu deníku Worldee. Obě firmy si připravily zajímavý týdenní program, v němž nechybí soutěž nebo přenesení se prostřednictvím virtuální reality na určitá cestovatelská místa.

celá zpráva »

15. únor 2022

Veletrh Svatba nanečisto v Galerii Šantovka

GALERIE ŠANTOVKA OŽIJE SVATBOU NANEČISTO. VELETRH NABÍDNE SNOUBENCŮM ROZMANITOU NABÍDKU SLUŽEB A INSPIRACÍ.

Svatebním veletrhem ožije na konci února Galerie Šantovka v Olomouci. Přímo v obchodní pasáži se představí desítky vystavovatelů, kteří nabízejí služby spojené s organizací svateb. Snoubenci budou mít 26. února výjimečnou možnost naplánovat celou svatbu na jednom místě. Nebude problém vybrat například svatební šaty nebo obleky, fotografa, cukrářku či cateringovou firmu. Návštěva veletrhu se vyplatí i díky bohatému programu a módním přehlídkám. Exkluzivně se bude soutěži i o svatbu zdarma.

celá zpráva »

11. únor 2022

Jedinečný valentýnský program v Galerii Šantovka

ROMANTICKÁ VEČEŘE PRO DVA, SLEVY NA DÁRKY A ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL. ŠANTOVKA NABÍZÍ ZAMILOVANÝM JEDINEČNÝ VALENTÝNSKÝ PROGRAM!

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Den lásky a náklonnosti mezi partnery je tradice převzatá z anglosaských zemí, která v Čechách získává rok od roku větší popularitu. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, připravila Šantovka speciální valentýnský program. Romantické večeře, slevy na dárky a největší tuzemský festival čokolády. Skvělá příležitost naplánovat pro svého milého či milou jedinečné chvilky.

celá zpráva »

10. únor 2022

Valentýnský víkend bude patřit čokoládovému festivalu

Valentýnský víkend bude v Galerii Šantovka patřit největšímu čokoládovému festivalu.

Největším čokoládovým festivalem ožije v polovině února obchodní centrum Galerie Šantovka v Olomouci. Všichni milovníci sladkostí se mohou těšit na tři dny plné čokolády z jedinečných rodinných firem, ochutnávky tradičních i opravdu netradičních čokoládových produktů nebo na řadu zajímavých soutěží. Od pátku 11. února do neděle 13. února čeká návštěvníky bohatý program, v němž nebudou chybět ani aktivity pro děti nebo nejrůznější degustace či workshopy. Vstup je zdarma.

celá zpráva »

13. leden 2022

Bistro Helen zabodovalo v prestižní gastro publikaci

Olomoucké Bistro Helen zabodovalo v prestižní publikaci Nejlepší restaurace vydavatelského domu TopLife Czech, který již devátým rokem mapuje domácí gastronomickou scénu. Stylová restaurace, která klade důraz na lokální suroviny, výrobu vlastních produktů a zdravý životní styl, se dostala mezi stovku nejlepších gastro podniků v Česku.

celá zpráva »

12. leden 2022

Legendární stroje Leonarda da Vinciho

GALERIE ŠANTOVKA BUDE HOSTIT SVĚTOVÝ UNIKÁT. OD LEDNA ZDE BUDOU K VIDĚNÍ LEGENDÁRNÍ STROJE LEONARDA DA VINCIHO.

Unikátní výstava legendárních strojů renesančního umělce a konstruktéra Leonarda Da Vinciho bude od 15. ledna k vidění v prostorách obchodního centra Galerie Šantovka v Olomouci. Do 6. února zde mohou návštěvníci vidět největší technické vynálezy vytvořené podle návrhů italského génia. Autorem modelů je český konstruktér Miroslav Mužík, který na základě mistrových návrhů vytvořil unikátní kolekci dřevěných maket jeho strojů. Svým dílem překonal odborníky s nejmodernější výpočetní technikou a týmy inženýrů, kteří se marně snažili o totéž. Výstava nabídne také interaktivní prvky pro děti.

celá zpráva »

Archiv tiskových zpráv

Rok:
2022 | 2021 | 2020 | 2019

Přihlášení k newsletteru

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.