Tiskové centrum

Archiv tiskových zpráv

Rok:
2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019

Tiskové zprávy

28. únor 2024

Šantovka star(t)s v březnu představí další talentované kreativce

Šantovka star(t)s v březnu představí další talentované kreativce. Nabídnou kosmetiku, módu i tradiční limonády

Projekt Šantovka Star(t)s nabízí start-upům pomoc s rozjezdem byznysu. Poskytuje jim zdarma obchodní jednotku v nákupním centru a pomáhá s propagací. V březnu si pod svá křídla vzal další nadšené kreativce, které chce představit veřejnosti. Návštěvníci centra se mohou těšit na umění, módu, přírodní kosmetiku i ochutnávku opravdových českých limonád. Více informací najdete níže v medailoncích jednotlivých start-upů.

celá zpráva »

26. únor 2024

Šantovka má novou miss! Jaké dívky upoutaly porotu?

Galerie Šantovka zná svou novou Miss pro rok 2024. Stala se jí devatenáctiletá Karolína Bubáková z Loun, která ve včerejším finálovém klání zaujala porotu nejen svou krásou, ale i pokorou a precizní přípravou. Spolu s ní se z korunek radovaly také I. Vicemiss Anna Harbichová a II. Vicemiss Nela Zlatovská. Ve speciálních kategoriích zabodovaly Kristýna Marková, jenž získala cenu Miss Silueta a Karolína Valentová, která se stala novou Miss sympatie. V kategorii do 15 let zvítězila Aneta Vykonalová.

celá zpráva »

8. únor 2024

Romantická večeře pro dva a slevy na dárky! Šantovka nabízí valentýnské akce

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, nabízí Šantovka slevy na dárky pro drahé polovičky i atraktivní gastronomický a kulturní program. Pro páry je to skvělá příležitost naplánovat si společné romantické chvilky.

celá zpráva »

1. únor 2024

Probíhá refit Šantovky

PROBÍHÁ REFIT ŠANTOVKY. INTERIÉRY SE ZMĚNÍ PODLE MODERNÍCH TRENDŮ

Skupina Redstone nyní intenzivně připravuje výstavbu rozšíření Galerie Šantovky na druhý břeh Mlýnského potoku, výrazných změn se ovšem dočká i původní komplex. Již v loňském roce zde byl zahájen rozsáhlý refit stávajících prostor. Týká se renovace jídelní zóny, vytvoření oddechové plochy, nových prodejních prostor a doplnění designových prvků včetně uměleckých svítidel. Cílem je aktualizovat vzhled i nabídku centra a reagovat na současné zákaznické potřeby hostů. Refit přispěje k výrazně kvalitnějšímu komfortu zákazníků při nakupování i trávení volného času.

celá zpráva »

17. leden 2024

Šantovka zve na novou výstavu Člověk a zvíře

Do Galerie Šantovka míří unikátní výstava, která nabídne návštěvníkům možnost poměřit si své smyslové schopnosti a fyzické dovednosti s vybranými zvířaty. Kromě třinácti interaktivních exponátů na zákazníky čekají workshopy připravené ve spolupráci s Pevností poznání. Celá expozice nabídne návštěvníkům možnost nahlédnout nejen do zvířecího světa, ale i pod vodní hladinu.

celá zpráva »

9. leden 2024

Největší svatební veletrh v Olomouckém kraji se vrací do Šantovky!

Již 9. ročník oblíbeného svatebního veletrhu je po roce opět tady!
Zamilované páry budou mít v sobotu 13. ledna výjimečnou možnost naplánovat celou svou svatební událost na jednom místě. Galerie Šantovka i letos totiž představí desítky vystavovatelů nabízejících například zapůjčení svatebního oblečení, fotografické či cukrářské služby, zajištění květinové výzdoby či cateringu. V plánu jsou také módní přehlídky a další atraktivní program, který představí nejnovější trendy v oblasti svateb. Návštěvníci akce se mohou těšit i na exkluzivní bonus – soutěž o svatbu zdarma.

celá zpráva »

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení