Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

24. května 2022

Výstava vyvrcholí příjezdem supersportů

MOTO VÝSTAVA V ŠANTOVCE VYVRCHOLÍ TENTO VÍKEND PŘÍJEZDEM SUPERSPORTŮ.

Zájemci z řad milovníků motorových vozidel mohou už bezmála tři týdny navštěvovat výstavu historických skvostů i novinek ze světa, která nese název „S vůní benzínu“. Akce v Galerii Šantovka vyvrcholí v sobotu 28. května srazem nablýskaných supersportů. Před obchodním centrem zaparkují od 14.00 do 18.00 hodin, a poté se vypraví na spanilou jízdu centrem Olomouce.

Na venkovním parkovišti se odpoledne sjede více než 30 luxusních nablýskaných vozů. Milovníci rychlých aut budou moci obdivovat jedinečné modely známých značek jako jsou Porsche, Lamborghini nebo Ferrari. „Fanoušci si je budou moci prohlédnout zblízka, do některých se posadit nebo si dokonce užít i zážitkovou projížďku. Poté supersporty společně vyjedou na spanilou jízdu centrem Olomouce,“ řekla ředitelka Galerie Šantovka Michaela Mitáčková. Partnerem srazu jsou firmy Superride a Anond Performance.

Historické automobily a motocykly, ale i luxusní moderní vozy, mezi kterými jsou k prohlédnutí také L&K Voiturette z roku 1905, ŠKODA Popular roadster či Horch 951 A Sonderausführung, jsou v Galerii Šantovka vystaveny ještě poslední týden. Po ukončení výstavy vyhodnotí pořadatelé vědomostní kvíz o historii vystavovaných značek ŠKODA a Audi, do kterého se mohou návštěvníci zapojit po celou dobu trvání výstavy „S vůní benzínu“. Vítězi s nejvyšším počtem správných odpovědí bude zapůjčen na celý víkend automobil značky ŠKODA. Dalších několik soutěžících pak čeká odměna v podobě dárkových poukázek na nákupy v Galerii Šantovka.

Důvodů, proč si zajít do Šantovky, je daleko více, než jen výstava nebo sraz supersportů. Své hodnoty nákupů si totiž mohou vyměnit i za speciální body, díky nimž se zapojí do věrnostního programu. Ten běží až do konce srpna a díky nasbíraným bodům je možné si za zvýhodněné ceny vybrat odměny v podobě letního zboží, různých poukazů nebo slev.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení