Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

25. dubna 2023

O víkendu u Šantovky proběhne oblíbený Burger Street Festival

MÁTE CHUŤ NA ŠTAVNATÉ BURGERY? O VÍKENDU U ŠANTOVKY PROBĚHNE OBLÍBENÝ BURGER STREET FESTIVAL.

Milovníci burgerů zbystřete! K Šantovce se tento víkend opět sjedou nejlepší burger makeři z celé republiky. Od pondělí do pátku zde můžete ochutnávat propečené maso v chutné bulce například od JJ Grill Bill, BurgerLand, Bad Boys Burgers&Grill, Bistra Paulus a řady dalších. Sladkou tečku nabídnou vafle, makronky a populární churros. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

„Jde o nevětší tuzemský gastro festival, který má v Olomouci velkou popularitu a věrnou fanouškovskou základnu. Příjemná atmosféra festivalu je ideálním tipem na program s přáteli a rodinou. Každý si na festivalu najde dobroty, které ho potěší,“ říká marketingový koordinátor David Podstata.

Nabídka burgerů osloví skutečně všechny. Na své si přijdou i vegetariáni a vegani. Zakousnout se můžete také do bezlepkové housky. Fajnšmekři mohou místo hovězího vyzkoušet například maso z lososa. Ke skvělému jídlu patří také dobré nápoje. Těšit se můžete na dobré pivo, víno i koktejly. i skvělé pití. A na koni sladká

Akce odstartuje v pátek 28. dubna a potrvá až do neděle.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení