Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

27. května 2021

Fashion Days o víkendu lákají do světa fascinující módy!

Olomoučané mají poslední květnový víkend možnost zažít unikátní fashion událost. Nejnovější trendy v oblékání, módní přehlídky, late night shopping, super rychlá auta, soutěže o zajímavé ceny, hudební vystoupení zpěvačky Lenky Konvičkové, živí modelové ve výlohách obchodů a hlavně 1. ročník Miss Šantovka – na to vše láká Galerie Šantovka milovníky světa módy. Ozdobami akce budou významné osobnosti ze světa modelingu jako česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, modelka Gabriela Gašparová a česká Miss 2014 Gabriela Franková.

Od 28. do 30. května se návštěvníci Galerie Šantovka ocitnou v centru módních trendů. „Program pro naše zákazníky bude skutečně bohatý. Mohou navštívit fashion show, kde budou naše obchody prezentovat na přehlídkovém mole své nejnovější letní kolekce, více než 30 obchodů nabídne v pátek zákazníkům Late night shopping až do 22:00 a budeme volit historicky 1. Miss Šantovka. Nudit se nebudou ani pánové, kteří mohou navštívit výstavu supersportů (např. Ferrari, Lamborghini), v nichž se mohou také projet,“ říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

V pátek odstartují Fashion days akcí, kde hosté uvidí živé modely z masa a kosti ve výlohách obchodů místo umělohmotných figurín. Navazovat bude vystoupení zpěvačky Lenky Konvičkové. Návštěvníci se mohou po celou dobu akce také těšit na bohatý doprovodný program plný soutěží o skvělé ceny a slevové akce obchodů. Pro děti budou připraveny zábavné atrakce, které potěší každého malého návštěvníka.

O víkendu budou přihlášené dívky soutěžit o první titul Miss Šantovka. Spolu s vítězkou budou oceněny také další dvě finalistky. Všechny tři vítězky navíc získají možnost spolupráce přímo s Galerií Šantovka a s modelingovou agenturou PFB Promo Agency. Na akci budou přítomny známé tváře ze světa módy jako česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová, dívka roku Gabriela Gašparová, česká Miss 2014 Gabriela Franková a další zvučná jména z této branže.

„Máme radost, že zejména o soutěž miss je veliký zájem. Ve dvou soutěžních dnech vybereme vítězku, která podepíše roční kontrakt pro focení kampaní právě s Galerií Šantovka, což je v tak mladém věku v začínajícím modelingu velký úspěch. Dívky se snažíme posouvat dál různými směry, proto věříme, že to bude zrovna naše soutěž, která jim otevře dveře do světa modelingu a bude jen prvním krůčkem k úspěchu,“ říká majitelka PFB Concept Store Jana Piechulová.


Datum konání akce: 28. – 30. květen 2021


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení