otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Služby
INTERSPORT - servis
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo -1. podlaží / 1
Odpovědný vedoucí Lukáš Říha
Telefonní kontakt +420 585 436 124
E-mailová adresa olomouc@intersport.cz
Internetové stránky www.intersport.cz


INTERSPORT - světová jednička v prodeji sportovního vybavení!

Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních (Etirel, ProTouch, McKinley, Tecno Pro, Genesis a další). Naši odborně vyškolení prodejní specialisté vám ochotně poradí s Vaším výběrem.

Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si na prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT.

Využijte záruky nejnižších cen. Naleznete-li do 7 dnů v republice v jiné prodejně identický produkt (stejný model, velikost, barva) za prokazatelně nižší cenu, vyplatíme vám cenový rozdíl v hotovosti. Více informací na www.intersport.cz.

Neváhejte také využít i služeb našeho špičkového a kvalitního servisu kol, inline bruslí, lyží a snowboardů.


PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně Intersport. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

Více informací a ceník servisních služeb naleznete na www.intersport.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

váš tým INTERSPORT

Přinášíme sport lidem.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek