otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Služby
INTERSPORT - servis
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo -1. podlaží / 1
Odpovědný vedoucí Lukáš Říha
Telefonní kontakt +420 585 436 124
E-mailová adresa olomouc@intersport.cz
Internetové stránky www.intersport.cz

 

Využijte služeb špičkového a kvalitního servisu kol, in-line bruslí, sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů v naší prodejně INTERSPORT.


PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů. O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE.


ZÁRUKA 5 LET NA RÁM KOLA

Zakládáme si na kvalitě našich kol, proto jsme vám prodloužili záruku na rám kola na 5 let! U nás můžete počítat nejen s kvalitou, ale také s odborným poradenstvím a profesionálním servisem. Vybrat si můžete z předních značek Author, Pells, Genesis nebo Nakamura.


SERVIS IN-LINE BRUSLÍ

Než vyrazíte do parků či na bruslařské stezky, nechte si Vaše in-line brusle ošetřit rukama zkušených odborníků. Naši experti Vám brusle vyčistí, vymění opotřebovaná kolečka, promažou nebo vymění ložiska či obroušené brzdy.

Další informace o servisu in-line bruslí najdete ZDE.


SERVIS SJEZDOVÝCH A BĚŽECKÝCH LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

Abyste na horách měli z lyžování co největší zážitek, potřebují Vaše lyže a snowboardy pečlivou přípravu. Přineste si své lyže nebo snowboardy do INTERSPORTU, kde Vám naši pracovníci namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany na profesionálních strojích Wintersteiger.

Další informace o servisu lyží a snowboardů najdete na ZDE.


Přinášíme sport lidem.

 

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek