otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 1. podlaží / 177
Odpovědný vedoucí Zuzana Polášková
Telefonní kontakt +420 778407468
E-mailová adresa olomouc.santovka.house@re-reserved.cz
Internetové stránky www.house.pl

Kampaň podzim/zima 2018 HOUSE

Clothes say it all!

Oblečení je způsob komunikace. Forma sebevyjádření. Váš styl, nálada, přesvědčení. Tento jednoduchý nápad se stal tématem nové kampaně v House. Všem připomíná, že oblečení o nás mnohé vypovídá. Kampaň AW18 představuje velkou dávkou humoru v módním vydání a radí nám, jak se v nadcházející sezóně vymanit z davu a být přitom styloví.

House dívka jde s trendy. Její styl zdůrazňují šaty, prošívané bundy, kabelky nebo oversize košile. Nebojí se odvázat a ukazuje to například kombinací boho květovaných šatů s výraznými botami a lesklou bundou. Jaké trendy v nové kolekci najdete? Normadic Traveler, Autumn Striped, Retro Sport, New Minimalist, Bohemian Blooms, Intellectual Rebel, Remastered Prep.

Pánská kolekce představuje dvě tváře městské módy. První je ideální pro milovníky sportovního oblečení, potisků a výrazných barev. Trend Street Smart je doslova návratem camo stylu v červené a zelené barvě. Potisky odkazují na streetart a relaxaci. Sportovní móda v minimalistické verzi, to je Night Crawler. Zde dominuje kobaltová a černá barva. Charakteristickými prvky trendu jsou technické potisky.

Druhá tvář je klasika. Spousta modelů je inspirována přírodou. Oblíbenými barvami jsou vínová, hořčičná a modrá.

Více na www.housebrand.com/cz/cz/.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek