otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Sport a volný čas
INTERSPORT
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo -1. podlaží / 1
Odpovědný vedoucí Tomáš Hloch
Telefonní kontakt +420 585 436 124
E-mailová adresa olomouc@intersport.cz
Internetové stránky www.intersport.cz

INTERSPORT - světová jednička v prodeji sportovního vybavení!

Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních. Naši odborně vyškolení prodejní specialisté Vám ochotně poradí s Vaším výběrem.

Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si na prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT.

Využijte služeb špičkového a kvalitního servisu kol, in-line bruslí, sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů v naší prodejně INTERSPORT.


PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů. O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE.


ZÁRUKA 5 LET NA RÁM KOLA

Zakládáme si na kvalitě našich kol, proto jsme vám prodloužili záruku na rám kola na 5 let! U nás můžete počítat nejen s kvalitou, ale také s odborným poradenstvím a profesionálním servisem. Vybrat si můžete z předních značek Author, Pells, Genesis nebo Nakamura.


SERVIS IN-LINE BRUSLÍ

Než vyrazíte do parků či na bruslařské stezky, nechte si Vaše in-line brusle ošetřit rukama zkušených odborníků. Naši experti Vám brusle vyčistí, vymění opotřebovaná kolečka, promažou nebo vymění ložiska či obroušené brzdy.

Další informace o servisu in-line bruslí najdete ZDE.


SERVIS SJEZDOVÝCH A BĚŽECKÝCH LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

Abyste na horách měli z lyžování co největší zážitek, potřebují Vaše lyže a snowboardy pečlivou přípravu. Přineste si své lyže nebo snowboardy do INTERSPORTU, kde Vám naši pracovníci namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany na profesionálních strojích Wintersteiger.

Další informace o servisu lyží a snowboardů najdete na ZDE.


Přinášíme sport lidem.

Akce obchodu

04.12.
Nový leták INTERSPORT!
Připravili jsme pro vás nový leták, ve kterém najdete zlevněné produkty. Nabídka platí od 5. do 16. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob.Více informací na …
více »
05.11.
Servis lyží a snowboardů
Zbrousit, seřídit, namazat? Svěřte vaše lyže šikovným ručičkám v …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek