Vážení návštěvníci,

ve dnech 23. až 26. května budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

11. dubna 2024

Galerie Šantovka zve na další tradiční Dny Marianne

Jak spokojení zákazníci dobře vědí, během tradiční akce Dny Marianne se dá ušetřit ve více než 2400 obchodech po celé České republice a na Slovensku. Galerie Šantovka v Olomouci se opakovaně ke Dnům Marianne připojuje a během nich nabízí v mnoha prodejnách možnost nákupů se slevami až 60 %, zákazníci mohou případně získat i různé dárky k nákupům. Vše se letos odehraje ve dnech 12. až 15. dubna.

V Šantovce se do oblíbené akce zapojuje velká většina prodejen, levnější nákupy pořídíte například v ECCO, DATARTu, Douglas, FAnn, Sport Vision, Mark and Spencer, APART, Manufaktura, C&A, H&M, Manner, Marionnaud, Orsay, Profimed, TAKKO, Tchibo, Triumph a u mnohých dalších. Také ti, kteří nejsou přímo uvedeni mezi slevovými kupony Marianne, nabízejí v tyto dny vlastní slevové akce. Ve stejném termínu jako Dny Marianne tak v Galerii Šantovka probíhají například obdobně koncipované Dny Manufaktura.

A kde se dají získat potřebné slevové kupony?
Zájemci je najdou buď přímo v dubnovém čísle magazínu Marianne, nebo je mohou zakoupit prostřednictvím speciální webové aplikace Marianne.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení