Vážení návštěvníci,

ve dnech 23. až 26. května budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

10. února 2022

Valentýnský víkend bude patřit čokoládovému festivalu

Valentýnský víkend bude v Galerii Šantovka patřit největšímu čokoládovému festivalu.

Největším čokoládovým festivalem ožije v polovině února obchodní centrum Galerie Šantovka v Olomouci. Všichni milovníci sladkostí se mohou těšit na tři dny plné čokolády z jedinečných rodinných firem, ochutnávky tradičních i opravdu netradičních čokoládových produktů nebo na řadu zajímavých soutěží. Od pátku 11. února do neděle 13. února čeká návštěvníky bohatý program, v němž nebudou chybět ani aktivity pro děti nebo nejrůznější degustace či workshopy. Vstup je zdarma.

Čokoládový festival je jedinečnou událostí pro všechny vyznavače čokolády, kterou lze zpracovat do nejrůznějších podob. „Festival vám dokáže, že čokoláda není pouze tabulka, kterou koupíte v supermarketu, ale že existuje i spousta dalších čokoládových výrobků a specialit, mezi něž patří originální pralinky, lanýže nebo netradiční pivo, kebab či kosmetika,“ přiblížil festival mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

V obchodních pasážích se představí více než čtyři desítky vystavovatelů a prodejců. Těšit se můžete například na společnosti ČokoKebab, Mr. Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Koruna pralinky, Mléčný karamel, Chocothopi, Judith Sweet Art a mnoho dalších. V průběhu víkendu se bude soutěžit také o hlavní cenu soutěže Hra o poklad! „Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit, si může u vstupu za 30 korun zakoupit zlatý čokoládový pohár. Ten obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5 000 korun," popsal soutěž hlavní organizátor akce Chris Delattre.

Oblíbená událost nabídne nejen stánky s čokoládovými delikatesami, ale i nejrůznější umělecká vystoupení, workshopy a dětské tvořivé dílničky. Čokoládový festival organizuje agentura ChrisEvents.
Vstup je zdarma.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení