« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

1. srpna 2022

Našlapaný podzimní program Divadla na Šantovce

DIVADLO NA ŠANTOVCE PŘEDSTAVILO NAŠLAPANÝ PODZIMNÍ PROGRAM. V PRODEJI JE TAKÉ NOVÉ PŘEDPLATNÉ.

Divadlo na Šantovce v těchto dnech zveřejnilo svůj podzimní program a milovníci kultury se mají rozhodně na co se těšit! Repertoár je složen z pestré nabídky kulturních akcí – od atraktivních činoherních představení, přes koncerty, vernisáže až po dětský program. Na divadelních prknech v Šantovce uvidíte mnoho zvučných jmen naší kulturní scény – Marka Ebena, Ondřeje Sokola, Ivana Mládka, Karla Heřmánka, Pavlu Tomicovu, Sašu Rašilova, Terezu Kostkovou, Michala Dlouhého a další české populární umělce. Vybraná představení jsou nyní také nabízena v rámci předplatného se zlevněným vstupným.

„Pro naše hosty jsme připravili program, který nabídne jak nové inscenace pražských divadel (pozn. Muž mojí ženy, Oskar a růžová paní), tak osvědčené divadelní hity (pozn. Celebrity či Jistě, pane premiére). Osobně se velmi těším na legendy naší hudební scény – bratry Ebeny a Ivana Mládka. Diváci budou mít rozhodně z čeho vybírat,“ říká produkční Kateřina Burešová za Divadlo na Šantovce, které sídlí v nejvyšším patře obchodní galerie.

Divadlo nabízí také nové předplatné ve dvou skupinách, kdy uvede celkem sedm unikátních divadelních večerů. Jejích součástí bude doprovodný program, který umocní kulturní a společenský prožitek z jednotlivých představení. Na diváky čekají vernisáže či degustace vín od zahraničních vinařů (Francie, Španělsko, Rakousko, Itálie a další). Kompletní nabídku předplatného najdete na www.divadlonasantovce.cz.


Divadlo na Šantovce
Každý měsíc nabízí divákům pestrý kulturní program pro dospělé i pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na zájezdová divadelní představení, ve kterých vystoupí známé tváře ze slavných pražských divadel – jako je například Divadlo Kalich, Studio DVA, Divadlo Palace, Divadelní společnost Háta a další. Kromě činoherních představení nabízí divadlo také koncerty, populární stand-upy, talk show, cestopisné přednášky, ale také komerční pronájmy pro firemní akce a večírky. Divadlo na Šantovce má klimatizovaný moderní sál s pohyblivou elevací. Komorní prostředí nabízí intimnost a bezprostřední kontakt s herci.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení