Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

8. února 2024

Romantická večeře pro dva a slevy na dárky! Šantovka nabízí valentýnské akce

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, nabízí Šantovka slevy na dárky pro drahé polovičky i atraktivní gastronomický a kulturní program. Pro páry je to skvělá příležitost naplánovat si společné romantické chvilky.

Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty, to vše pro vašeho partnera pořídíte v rámci valentýnských akcí obchodů v Šantovce. Mnoho z nich jako například Nutrend, Pandora, Bushman a řada dalších aktuálně kvůli svátku zamilovaných své zboží navíc zlevňuje či nabízí na něj zajímavé množstevní akce. Přehled valentýnských kampaní a slev naleznete zde.

Valentýn ovšem není jen o dárcích, ale i o zážitku. V Šantovce můžete s drahou polovičkou navštívit kino či místní gastroprovozy, a vychutnat si romantickou večeři. V nejvyšším patře Galerie Šantovka pro vás kuchaři připravují zážitková valentýnská menu, která si hned zamilujete. V restauraci LOBSTER Family restaurant se můžete těšit na kvalitní suroviny, nevšední nápady, hravost a zážitek. Přesně v tomto duchu připravil František Pospíšil se svým týmem letošní valentýnské menu, které vás určitě potěší. K originálnímu tříchodovému menu navíc každý dostane jako dárek welcome drink a petit four.

Oslava dne lásky neunikla ani stylovému Bistru HELEN, které nabízí valentýnskou nabídku plnou dokonalých chutí. Těšte se na kreativní nálož chutí i barev, která potěší milovníky masa i vegetariány. Chybět nebude ani dezert ve formě valentýnského srdce.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení