Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

27. března 2022

Miss Šantovka 2022 se stala vysokoškolačka Julie Hojdyszová z Frýdku-Místku

Historickou druhou vítězkou soutěže krásy Miss Šantovka se stala dvaadvacetiletá Julie Hojdyszová z Frýdku-Místku. Titul Vicemiss si odnesla osmnáctiletá Simona Machorková, a ze třetího místa se radovala šestnáctiletá Nela Balášová z Olomouce. Pětičlenná porota vyhlásila i další dva mimořádné tituly, a to Miss Sympatie, kterou se stala Sára Nejedlá. Titul Miss Bikiny získala Jana Šprtelová. Soutěž Miss Šantovka byla součástí Fashion Days, které se v obchodní galerii konaly od pátku 25. do neděle 27. března.

Finalistky Miss Galerie Šantovka 2022
Na foto zleva: Jana Šprtelová, Nela Balášová, Julie Hojdyszová, Simona Machorková a Sára Nejedlá.

Soutěž krásy měla tři kola. V castingu ze zhruba osmi desítek přihlášených vybrala porota semifinálovou dvacítku, která strávila dva dny v Olomouci. Během soboty 26. března pak dívky absolvovali veřejné semifinále v Galerii Šantovka, kde po čtyřech soutěžních kolech vybrala porota finálovou desítku. Ta o tituly bojovala během nedělního odpoledne. Nechyběly tradiční disciplíny, jako rozhovor s porotci nebo velmi divácky oblíbená promenáda v plavkách.

Pro vítězku Julii Hojdyszovou nebyla soutěž první zkušenosti. „Svoji první soutěž jsem vyzkoušela asi ve 14 letech. A ani toto vítězství není pro mě jediné, už několik titulů vlastním. Tady to byla ale skvělé, poznala jsem nové kamarádky, naučila se novým věcem a získala zase další cenné zkušenosti,“ řekla vítězka, která třetím rokem studuje Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Kromě věcných cen a zapůjčeného automobilu získala Miss Šantovka i smlouvu s pořádající agenturou PFB Promo. Stejně tak se na spolupráci mohou těšit i další oceněné dívky.

Součástí nedělního programu byla také soutěž pro Miss Šantovka Junior. Do této dětské soutěže se mohly přihlásit dívky ve věku od šesti do 12 let. Nakonec se porotě a veřejnosti představilo šest slečen, z nichž titul Miss Šantovka Junior získala Aneta Glembeková. Na druhém místě skončila Sofie Králová a třetí byla Agáta Klusáčková.

V porotě kromě pořadatelů a zástupců partnerů zasedla i tvář letošního ročníku soutěže a Česká miss 2015 Nikol Švantnerová, která se s dívkami podělila i o cenné zkušenosti a předala jim v rámci soustředění i rady, jak se prezentovat na sociálních sítích. Na výběru vítězky se shodla s většinou porotců. „Námi vybraná Miss Šantovka Julie Hojdyszová je nejen krásná na pohled, ale umí se skvěle prezentovat, komunikovat a po celou dobu s námi spolupracovala,“ doplnila Nikol Švantnerová.

Fashion Days a soutěž krásy uspořádala Galerie Šantovka ve spolupráci s agenturou PFB Promo & Event Agency. Dny zpestřily populární módní přehlídky, soutěže od partnerů a obchodních jednotek z Galerie Šantovka, kouzelnická show Jirky Hadaše nebo vystoupení zpěvačky Lenky Konvičkové. Po oba dny na pódiu zatančila taneční škola Duck beat, nechyběla ani show v míchání koktejlů v podání mistra světa této disciplíny. Sobotní program moderoval Vilém Šír, v neděli se moderátorské role zhostila Kristýna Janků.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení