Vážení návštěvníci,

Ve středu 1. května bude pro vás Galerie Šantovka OTEVŘENÁ bez omezení.

Také ve středu 8. května bude pro vás Galerie Šantovka OTEVŘENÁ, avšak obchody s plochou nad 200 m² budou zavřené. Menších obchodů se toto omezení netýká.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

6. února 2023

Největší čokoládový festival se vrací do Šantovky

NEJVĚTŠÍ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL SE VRACÍ DO ŠANTOVKY! NAJDETE VE SLADKÝCH LODIČKÁCH KLÍČ OD POKLADU?

Milovníci sladkého zpozorněte! V Šantovce se pro vás chystá třídenní program plný čokoládových pamlsků od jedinečných rodinných firem. Od pátku 10. února do neděle 12. února mohou návštěvníci ochutnat tradiční i netradiční čokoládové produkty, zúčastnit se kulinářských workshopů i soutěžit o lákavé ceny. Nebudou chybět ani aktivity pro děti a umělecká vystoupení.
Vstup na akci je zdarma.

„Festival vám dokáže, že čokoláda je skutečně tvárná surovina, z níž může vzniknout řada originálních čokoládových výrobků a specialit. Mohou to být například jedinečné pralinky, speciální lanýže nebo netradiční pivo a dokonce i kebab či kosmetika,“ přiblížil festival mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

V obchodních pasážích se představí více než čtyři desítky vystavovatelů a prodejců. Ochutnat můžete dobroty například od Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonky, Čo-Xo, Čokoládovny Janek, Čokolandia, Judith Sweet Art, Choklid, Chocothopia a mnoha dalších.

Jeden z návštěvníků navíc vyhraje 5 000 korun a dárky od sponzorů akce! Pět klíčů k pokladu bylo uschováno do čokoládových lodiček, které si budete moci zakoupit u stánku Mr. Vonka. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevírá truhlu s dárky a odměnou 5 000 korun!

Oblíbená událost nabídne nejen stánky s čokoládovými delikatesami, ale i nejrůznější umělecká vystoupení, workshopy a dětské tvořivé dílničky. Čokoládový festival organizuje agentura ChrisEvents. Vstup je zdarma.

Časový harmonogram akce:

  • Pátek 10. února 2023: 14.00 – 18.00 hodin
  • Sobota 11. února 2023: 10.00 – 18.00 hodin
  • Neděle 12. února 2023: 10.00 – 17.00 hodin

Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení