Vážení návštěvníci,

ve dnech 23. až 26. května budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

11. února 2022

Jedinečný valentýnský program v Galerii Šantovka

ROMANTICKÁ VEČEŘE PRO DVA, SLEVY NA DÁRKY A ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL. ŠANTOVKA NABÍZÍ ZAMILOVANÝM JEDINEČNÝ VALENTÝNSKÝ PROGRAM!

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Den lásky a náklonnosti mezi partnery je tradice převzatá z anglosaských zemí, která v Čechách získává rok od roku větší popularitu. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, připravila Šantovka speciální valentýnský program. Romantické večeře, slevy na dárky a největší tuzemský festival čokolády. Skvělá příležitost naplánovat pro svého milého či milou jedinečné chvilky.

Připraveny jsou slevové akce na pestrý sortiment zboží, kterým můžete svého partnera potěšit. Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty jsou aktuálně kvůli svátku zamilovaných zlevněny. „Naše obchody každoročně nabízejí na Valentýna zajímavé tipy na dárky. My jsme chtěli atmosféru svátku zamilovaných umocnit a zahalit Šantovku do romantického hávu. Naším cílem je nabídnout párům atraktivní a bohatý program,“ říká mluvčí galerie Petr Hlávka.

Na Valentýna se proto můžete společně naladit již nyní o víkendu na Čokofestu. Všichni milovníci sladkostí se mohou těšit na tři dny plné degustací čokolády. Na výběr budou ochutnávky tradičních i opravdu ojedinělých čokoládových výrobků. V rámci víkendu proběhne také řada soutěží a workshopů zaměřených na sladké dobroty.

Společný čas nejlépe zakončíte romantickou večeří. V nejvyšším patře Galerie Šantovka pro vás kuchaři připravují zážitková valentýnská menu, která si hned zamilujete. V restauraci Lobster Family restaurant na vás čeká pět rafinovaných chodů završených neodolatelným plněným čokoládovým srdcem. A k tomu jako pozornost dostanete růži a láhev vína. Oslava dne lásky neunikla ani stylovému Bistru Helen, které nabízí čtyřchodovou valentýnskou večeři jak pro milovníky masa, tak i pro vegetariány. Aby vás atmosféra svátku zamilovaných provázela ještě další dny, můžete si odnést domů krabičku s dárky.

Tváří valentýnské kampaně se stala snowboardistka Vendula Hopjaková, která na fotkách zapózovala spolu se svým přítelem.


Přehled slev naleznete na adrese:
https://www.galeriesantovka.cz/akce/akce-obchodu/

Valentýnské menu restaurací v OC Galerie Šantovka naleznete na adresách:
https://www.lobster-restaurant.cz/
https://www.helen.cz/akce-valentynske-menu


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení