otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 66
Odpovědný vedoucí Jan Petrík
Telefonní kontakt +420 577 055 707
E-mailová adresa santovkaolomouc@datart.cz
Internetové stránky www.datart.cz

Kdo jsme

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb.


Co nabízíme

V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete - jen namátkou jmenujme naši velmi oblíbenou Datart dopravu, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis. Prodejna slouží také jako výdejna internetových objednávek s vyzvednutím ZDARMA. Dále v naší nabídce naleznete široké možnosti financování za výhodných podmínek.

Akce obchodu

01.06.
Toto vám darujeme!
Toto vám darujeme!2.000,- Kč a 30× UHD televizor PHILIPS Za nákup v DATART vás tento měsíc bohatě odměníme.Nevěříte? Přesvědčte se o tom sami.Kupte si jakékoliv dva produkty, …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek