Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

18. listopadu 2022

Galerie Šantovka pořádá veletrh start-upů

ZÁSTUPY KREATIVCŮ O VÍKENDU OBSADÍ ŠANTOVKU. GALERIE POŘÁDÁ VELETRH START-UPŮ, KDE PŘEDSTAVÍ INOVATIVNÍ REGIONÁLNÍ PROJEKTY.

Projekt Šantovka star(t)s, který nabízí začínajícím firmám zdarma prostory pro prezentaci v největším obchodním centru v kraji, brzy oslaví první rok svého fungování. Při této příležitosti se proto v pasážích Galerie Šantovka představí první Star(t)s Market, který dá prostor letošním účastníkům originálního start-upového projektu.

„Projekt Šantovka star(t)s letos představil tolik kreativních a inspirativních projektů zejména z našeho regionu, že jsme je chtěli přivítat na jednom místě a v rámci speciálního veletrhu je představit široké veřejnosti společně,“ říká koordinátorka Eva Sovová.

Těšit se můžete třeba na cestovatelskou platformu Worldee, inovativní hudební nástroj MyCello, dekorativní výrovky ze dřeva od Holka se dřevem, ekologicky šetrnou módu Triangel, speciální jazykový workshop Anglicky za 3 měsíce, ručně malovanou modu z hedvábí Hanaj Design, dřevěné dekorace ZUTA, šperky a dekorace Ateliér Blue Jane, designové sportovní tašky Bag.Zuz, ručně zpracované dřevěné produkty Tible, originální kosmetiku Schminka, balónky a aerodesign Mrs. Didecor, přírodní kosmetiku Laskala, originální zámky Pealock, prémiové balanční desky Woodboards a mnoho dalších.

„Pestrá nabídka produktů také nabízí ideální příležitost nakoupit originální dárek pod stromeček pro své blízké,“ říká dále Sovová.

Více informací najdete na www.santovkastarts.cz/starts-market.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení