Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

17. dubna 2023

Šantovské trhy jsou po roce zpět

Šantovské trhy jsou po roce zpět! Lákají na produkty od regionálních trhovců.

Chcete si nakoupit kvalitní ovoce, zeleninu, pečivo, sýry, uzeniny a další zajímavý sortiment od regionálních výrobců? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Nadešla totiž opět sezona populárních Šantovských trhů, kde najdete přesně takový sortiment. Na své si zaručeně přijdou příznivci farmářských i řemeslných produktů, bio potravin, květin a spousty dalšího. Startují již tuto sobotu!

„Návštěvníci Galerie Šantovka si mohou před hlavním vchodem pod lávkou v příjemném a přátelském prostředí naplnit své spížky a zároveň podpořit lokální farmáře a řemeslníky. V nabídce se pravidelně objevuje více než 20 regionálních producentů, kteří nabízí široký sortiment nejen potravin, jako například sezónní ovoce a zeleninu, marmelády, víno, houby, lahůdky, ale také ručně vyráběné dřevěněné hračky, keramiku a šperky,“ říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Akce odstartuje v sobotu akcí nazvanou Jarní Šantovské trhy, které kromě výše zmíněného zboží nabídne atraktivní doprovodný program. Na návštěvníky čeká řemeslná stezka, živá zvířátka z farmy, hudba a spousta dalších aktivit pro celou rodinu. Začátek akce je naplánován na 8.00 a její konec na 18.00 hodinu.

„Touto aktivitou se snažíme podporovat naše regionální výrobce a farmáře a našim návštěvníkům zpestřit jejich návštěvu něčím novým, co byste u klasických obchodních center jen těžko hledali,“ vysvětluje dále Podstata.

Termín trhů a program najdete na www.galeriesantovka.cz.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení