X
Obchody otevřené během Velikonočního pondělí 22. 4. 2019
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Zábava
PREMIERE CINEMAS
Otevírací doba Po-Pá 13.00 - 22.00 hodin
So-Ne 10.00 - 22.00 hodin
Umístění / číslo 2. podlaží / 198
Odpovědný vedoucí David Horáček
Telefonní kontakt +420 723 755 320
E-mailová adresa olomouc@premierecinemas.cz
Internetové stránky olomouc.premierecinemas.cz

PREMIERE CINEMAS OLOMOUC  je díky použití nejnovějších technologií a nejlepšího vybavení nejmodernějším multikinem na Moravě. Disponuje nejnovější progresivní technikou, nejvyšším rozlišením obrazu 4K ve 2 sálech, 3D nové generace DepthQ ve 3 sálech, novou dimenzí obrazu HFR ve všech 6 sálech a Dolby Surround Soundem 7.1 v 5 sálech.  Největší sál multikina s kapacitou více než 350 míst bude vybaven revolučním prostorovým zvukem Dolby Atmos a jeho stříbrné plátno Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů bude největším v Olomouci.

Revoluční zvuk Dolby Atmos je zvukovým ekvivalentem 3D. Na rozdíl od starších systémů není zvuk rozdělován do omezeného počtu šesti nebo osmi kanálů, ale je šířen v prostoru kinosálu tak, aby reálně odpovídal filmovému obrazu. Zvuk je plně synchronizován s pohybem kamery a diváci tak slyší všechny efekty, jako by stáli uprostřed děje na plátně. Všechny reproduktory jsou vzájemně nezávislé a jsou umístěny nejen za plátnem a na bocích kinosálu, ale také na stropě.

Všechny kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní zákazníky. V každém sále jsou instalovány populární dvojsedačky, které lze jednoduchým sklopením opěrek rozdělit.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek