X
Obchody otevřené během Velikonočního pondělí 22. 4. 2019
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Sport a volný čas
ALPINE PRO
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 1. podlaží / 166
Odpovědný vedoucí Petra Grofková
Telefonní kontakt +420 581 580 341
E-mailová adresa shop.olomouc@alpinepro.cz
Internetové stránky www.alpinepro.cz

ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového, lyžařského oblečení a obuvi. Především se jedná o jarní, podzimní a lyžařské bundy, kalhoty, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky a cestovní tašky. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti. Oblečení je testováno v extrémních podmínkách pro ten největší komfort a dokonalou funkčnost. Mezi sortiment značky ALPINE PRO také patří kolekce pro volný čas a kolekce pro speciální sportovní aktivity.

Kromě kvalitního outdoorového vybavení pro širokou veřejnost Alpine Pro již od roku 2009 navrhuje a vyrábí také kolekce pro Český olympijský tým.

Alpine Program

Zaregistrujte se v našem obchodě či na www.alpinepro.cz do věrnostního Alpine Programu. Získáte slevu 3 % už na první nákup a každý měsíc můžete nakoupit vybrané nové produkty Alpine Programu za zvýhodněné ceny se slevou větší než 20%!

Akce obchodu

19.04.
Víkendová dobrodružství
Vyhlížíte víkend nebo novou jarní kolekci? V prodejně ALPINE PRO najdete vše pro vaše víkendová dobrodružství. Více informací na …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek