Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

23. května 2023

Slavný DJ Alle Farben roztační Olomouc

HRAJE PRO DESÍTKY TISÍC LIDÍ. SLAVNÝ DJ ALLE FARBEN ROZTAČNÍ OLOMOUC.

Velikou party zažije Olomouc v sobotu 2. září. Po celodenní oslavě desátých narozenin Galerie Šantovka, která se odehraje ve Smetanových sadech, vypukne největší taneční událost na ploše před obchodní galerií. V 19 hodin tady začne DJ party, jejímž vrcholem bude vystoupení jednoho z nejlepších evropských dýdžejů, známého jako Alle Farben.

Berlínský rodák, vlastním jménem Frans Zimmer, je zvyklý bavit tisícihlavé publikum. Vždyť svou hvězdnou kariéru zahájil koncertem na bývalém berlínském letišti Tempelhof, kde dostal do varu třicet tisíc lidí! Na kontě má řadu alb a úspěšných singlů a do světa poslal natolik parádní předělávky, že se držely dlouhé měsíce v německých i dalších evropských hitparádách. Spolupracuje s mnoha zpěváky a hudebníky, společný singl vydal třeba s Jamesem Bluntem. Získal také různá hudební ocenění. Alle Farben je ve světě DJs skutečnou hvězdou první třídy.

Před Šantovkou bude připravený areál s kapacitou deset tisíc diváků. Alle Farben moc dobře ví, jak naladit své publikum. Tím spíš, když se o náladu a atmosféru budou před ním starat už od podvečera další dýdžejové, třeba Andrea Pomeje. Už dnes je tedy jasné, že olomoucká sobotní noc 2. září bude opravdu pořádně horká a narozeninová party nadchne všechny hosty!

Symbolické vstupné do areálu party bude 100 korun, celý výtěžek koncertu bude určen na charitativní účely.

Odkaz na tvorbu: Alle Farben feat. YouNotUs – Please Tell Rosie [Official Video] - YouTube


Byla to jízda, bude to let. Čekají nás velkolepé oslavy!

Vystoupení Alle Farbena, DJ star světového formátu, je součástí speciálních narozeninových oslav. Letošní rok totiž Galerii Šantovka slaví 10 let od otevření! Při této příležitosti připravila pro své příznivce, věrné zákazníky i všechny místní i přespolní velkolepý program. Od září do října jsou postupně připraveny nejrůznější akce, soutěže i setkání mimo Galerii Šantovku, při nichž fanoušci získají i zajímavé odměny a ceny. Vše pak vyvrcholí velkou narozeninovou soutěží, která již začala a při troše štěstí může soutěžícímu přinést třeba naprosto luxusní exotickou dovolenou nebo zájezd na fotbalovou Ligu mistrů! Kompletní informace a podmínky naleznou zájemci přímo v aplikaci ŠantAPKA. Aplikaci lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play.

Web oslav: www.galeriesantovka.cz/narozky


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení