Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

Burger King

Kuchař / pokladní

Burger King rozšiřuje řady svého týmu!

Hledáte práci, kde nebudete jenom sedět u počítače? Chcete od práce něco víc než jen mechanickou rutinu?
Přidejte se k nám!

Nabízíme Vám smlouvu na dobu neurčitou, flexibilní pracovní dobu a mzda Vám přijde vždy do 9. dne v měsíci.

Zašlete prosím Váš životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu a my se Vám ozveme!

Náplň práce:

  • Kompletní zaškolení a trénink
  • Připravování našich skvělých burgerů tak, aby se na ně našim Hostům sbíhaly sliny.
  • Vašim úkolem bude zajištění toho nejlepšího servisu. Bude na Vás abyste Hostovi zlepšil den.
  • Hygiena je nedílnou součástí práce s potravinami, budete se tedy podílet na udržování čistoty v celé restauraci.

Požadujeme:

  • Týmový hráč, který se mezi lidmi cítí jako ryba ve vodě
  • Rychlé tempo a dynamický provoz Vás nerozhodí
  • Dokončené základní vzdělání, odpovědnost, pozitivní naladění

Nabízíme:

  • Už od začátku smlouva na dobu neurčitou
  • Mzda do 9. dne následujícího měsíce
  • Na začátku měsíce vždy rozdělujeme dýška – čím více budete pracovat, tím více dostanete
  • Sleva -25% do našich partnerských značek KFC, Starbucks a Pizza Hut
  • Podpora v rychlém osobním i kariérním růstu

Termín nástupu:
ihned / dohodou

Místo výkonu práce:
OC Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kontaktní osoba:
Aneta Vodičková

Kontaktní e-mail:
czbkolomouc.santovka@amrest.eu

Nabídka této pracovní pozice je platná do:
30. 4. 2021

Práce v nákupním centru