Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

Luxusnipradlo.cz

Vedoucí prodejny

Hledáme vhodného uchazeče na pozici "Vedoucí prodejen" Luxusnipradlo.cz a Triumph v OC Galerie Šantovka!

Luxusní prádlo je tady pro Vás již 26 rok. Od začátku jsme se specializovali pouze na luxusní spodní prádlo značek jako Calvin Klein, Obsessive, Triumph, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a již několik let nabízíme navíc další světové značky spodního prádla, plavek županů, triček, prostě i širšího spektra módního oblečení pro ženy i muže. Našim cílem je, abyste si Luxusní prádlo zamilovali jako Váš oblíbený obchod a rádi se k nám vraceli. 12 let taktéž provozujeme eshop. Luxusní prádlo je pro Vás zárukou a garance příjemného nákupu a kvality.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Náplň práce:

  • budování stabilního, kompetentního a motivovaného prodejního týmu
  • odpovědnost za chod a vzhled prodejen
  • odpovědnost za plnění určeného plánu prodeje
  • vysoká úroveň zákaznických služeb a standardů VM
  • kontrola nákladů prodejny
  • nábor a školení zaměstnanců
  • efektivní řízení týmu lidí a jeho motivace
  • přímá zodpovědnost regionálnímu manažerovi a jednatelům firmy

Požadujeme:

  • odpovědnost za prodejní výsledky
  • časovou flexibilitu
  • zkušenost na stejné pozici
  • znalost angličtiny výhodou
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • optimismus, energii a úsměv
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • bonusy z prodeje
  • stravenky placené v plné výši zaměstnavatelem
  • slevy na naše produkty
  • dress code
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetými zkušenostmi
  • práce v mladém a energickém kolektivu

Termín nástupu:
dohodou - březen/duben 2021

Místo výkonu práce:
OC Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kontaktní osoba:
Lukáš Gebauer

Kontaktní e-mail:
lukas.gebauer@luxusnipradlo.cz

Nabídka této pracovní pozice je platná do:
31. 3. 2021

Práce v nákupním centru