Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

Retro Jeans

Asistent/ka prodeje

Hledáš zajímavou a kreativní práci? Baví tě móda?
Tak hledáme právě tebe!

Pro prodejnu Retro Jeans v Galerii Šantovka v Olomouci hledáme novou kolegyni na pozici Asistent/ka prodeje.

Pokud máš zájem, nečekej a pošli životopis i s fotkou na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo nám nech životopis přímo na prodejně!

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • pozitivní přístup k práci
  • chuť učit se novým věcem
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní oblečení na každou sezonu nové
  • slevy pro zaměstnance
  • a také práci v příjemném kolektivu
  • nástup květen/červen

Termín nástupu:
dohodou - květen/červen 2022

Místo výkonu práce:
OC Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kontaktní e-mail:
olomouc@retrojeans.cz

Nabídka této pracovní pozice je platná do:
31. 5. 2022

Tommy Hilfiger

Zajímáte se o módu? Baví Vás komunikace s lidmi?
Rádi byste pracovali na prodejně s luxusní značkou jako je Tommy Hilfiger?

Máte jedinečnou příležitost!
Na naši krásnou prodejnu v Galerii Šantovka hledáme nové kolegyně/kolegy na plný úvazek.
Přidejte se do našeho týmu a práce Vás začne bavit!

Váš životopis, prosím, zašlete na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Budeme se těšit na osobní setkání a případnou další spolupráci.

Požadujeme:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Nabízíme:

  • Zábavnou a rozmanitou práci v příjemném kolektivu pro jednu z nejprestižnějších módních značek
  • Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké slevy
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pracovní smlouva
  • Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení

ihned / dohodou

Kontaktní osoba:
Silvie Krátká

silvie.kratka@neltex.cz

31. 5. 2022

Terranova

Visual Merchandiser

Jsme společnost SOLITAIRE, spol. s.r.o., která má prominentní pozici ve světě retailu a rychlé mody se čtyřmi značkami. Pro naši neustále rostoucí strukturu hledáme Visual Merchandisera prodejny.

Hledaná pozice bude zodpovědná za realizaci aplikace obchodní strategie, podle firemní politiky značky a bude součástí personálu prodejny.

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na níže uvěděnou e-mailovou adresu.

Požadujeme:

  • Znalost hlavních technik vizuálního merchandisingu
  • Ochota pracovat flexibilně
  • Predispozice k vztahu se zákazníkem
  • Vášeň pro módu
  • Orientace na výsledek a řešení problémů
  • Přístup k týmové práci

Nabízíme:

  • Finanční bonusy/prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování

jpacvonova@solitairesro.cz

31. 5. 2022

C&A

Store Assistant - Pracovník/ce prodeje, pokladní

Do prodejny C&A v Galerii Šantovka hledáme vhodné uchazeče na pozici Store Assistant - Pracovník/ce prodeje, pokladní.

Pracuj v přátelském týmu a dělej, co tě baví!

Informuj se přímo na prodejně, nebo zašli životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Náplň práce:

  • Kontakt se zákazníky
  • Prezentace zboží a prodejny
  • Organizování dne na prodejně
  • Zodpovědnost za chod prodejny

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování a vstřícnost k zákazníkům
  • Samostatnost
  • Organizační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Týmového ducha
  • Časovou flexibilitu
  • Kladný vztah k módě

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 20 hod./týdně
  • Možnost pravidelného růstu mzdy
  • Motivační bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Příplatek za práci o víkendu 250,- Kč/den
  • Sleva na zboží v síti obchodů C&A v ČR
  • Možnost čerpat MultiSport benefit

Jana Hrušková

jana.hruskova@canda.com

30. 6. 2022

Práce v nákupním centru