Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Šantovka.
Galerie Šantovka nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

Luxusnipradlo.cz

Asistent/ka prodeje

Pro naši pobočku v OC Galerie Šantovka přijmeme pracovníka na pozici Asistent/ka prodeje.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Náplň práce:

  • prodej spodního prádla

Požadujeme:

  • odpovědnost a loajálnost k zaměstnavateli
  • částečná znalost práce na PC
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení

Místo výkonu práce:
OC Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kontaktní e-mail:
gemini@luxusnipradlo.cz

Nabídka této pracovní pozice je platná do:
29. 2. 2020

Práce v nákupním centru