Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

29. února 2024

Neděle na Šantovce patří dětem!

Neděle na Šantovce patří dětem! Čekají zde na ně deskové hry a stavebnice.

Každou první neděli v měsíci si mohou děti a jejich rodiče v Šantovce vyzkoušet tradiční i netradiční stolní hry, stavebnice a spousty hraček. Březen bude konkrétně věnován společenským deskovým hrám, které zabaví děti a dospělé všech věkových kategorií.

„Naši hosté si mohou zahrát klasické hry založené na logickém myšlení, spolupráci a strategickém myšlení. Všichni zájemci mohou společně strávit příjemný čas a přitom potrápit mozkové závity,“ říká marketingový koordinátor David Podstata.

Akce, která bude pokaždé jinak zaměřená. Například v květnu se hosté můžou těšit na unikátní hernu plnou tradičních českých hraček, které se vyráběly v 70. a 80. letech minulého století. Nebude chybět Kloboučku hop, céčka nebo plechový traktůrek na klíček. V červnu zase přijdou na řadu obří šachy, pexeso, dáma a další tradiční hry v nadstandardních velikostech.

Program startuje vždy od 13:00 a trvá až do 18:00 hodin. Probíhat bude v přízemí před prodejnou H&M (kromě července, srpna, září a prosince, kdy má centrum naplánovaný jiný zajímavý program). Celkový program najdete na www.galeriesantovka.cz.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení