Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

21. října 2021

Beauty days lákají do světa krásy a módy

BEAUTY DAYS LÁKAJÍ DO SVĚTA KRÁSY A MÓDY. TĚŠTE SE NA DVA DNY PÉČE O VAŠI VIZÁŽ A ZDRAVÍ. CASTINGY OBJEVÍ NOVÉ TALENTOVANÉ MODELKY.

Dámy a slečny zpozorněte! Galerie Šantovka pro vás připravila ve dnech 22.-23. října akci BEAUTY DAYS, která se bude věnovat módě, kráse, péči o tělo i duši. Těšit se můžete na módní přehlídky, soutěže a slevové akce. Ve vybraných obchodech mohou zákazníci využít poradenské služby v oblasti péče o tělo, líčení a kosmetiky. Ozdobou BEAUTY DAYS bude modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Součástí této dvoudenní akce budou také castingy dvou známých soutěží krásy – Miss & Mr. Look Bella 2021 a MISS CZECH REPUBLIC 2022. Oba castingy jsou velkou šancí pro talentované slečny, neboť pro ně mohou být vstupní branou do světa modelingu. Event je oslavou ženské krásy a péče o sebe samé. Přijďte se s kamarádkami potěšit a rozmazlit.

Již v pátek odpoledne ožije Šantovka castingem Miss & Mr. Look Bella 2021, při němž si prohlédnete i nejnovější podzimní a zimní kolekce módních značek, které se v Galerii Šantovka nachází. Velkým benefitem těchto přehlídek v obchodním centru je, že vybrané kousky, které vás zaujmou, si pak můžete pohodlně vyzkoušet přímo na prodejně. Zpestřením a zajímavostí budou kolekce od studentů Střední školy designu a módy z Prostějova. Prezentace těchto mladých a nadějných návrhářů bude k vidění také v rámci pátečního programu.

Páteční program kromě módy nabídne také zajímavý kulturní program. Na pódiu vystoupí zpěváci Lukáš Holoubek a Petr Jiran, letošní účastníci soutěže SuperStar 2021. Přijďte si poslechnout vycházející „stars“ a můžete si třeba i tipnout, jak daleko se v soutěži probojují. V porotě castingu usednou významné tváře módního odvětví, mezi nimiž bude fotograf Arthur Koff, fashion designérka Yvona Leitner, topmodelka Veronika Krajplová a vítězové a vítězky předchozích ročníků Miss & Mr. Look Bella. Moderátorem celého odpoledne bude Tomáš Gottwald, kterého lidé mohou znát coby moderátora Radia Haná.

Sobotní program bude patřit castingu na MISS CZECH REPUBLIC 2022 a tradiční Fashion Show, kterou bude moderovat Inna Puhajková. V hudební části programu vystoupí zpěvačka Adéla Krejdlová a Michal Šafrata. Den bude patřit hlavně začínajícím modelkám a uchazečkám o titul královny krásy. V porotě castingu usedne ředitelka soutěže Taťána Makarenko, Miss Czech Republic 2021 Karolína Kopíncová, Miss Czech Republic 2021 II. vicemiss Natálie Kočendová, Miss Czech Republic 2021 III. vicemiss Barbora Aglerová a další hosté. Casting má za úkol vybrat krásné a talentované modelky do užšího kola soutěže o královnu krásy ČR.

V průběhu dvou dnů, kdy se BEAUTY DAYS uskuteční, si návštěvníci Galerie Šantovka mohou nakoupit v obchodních jednotkách, v nichž v některých budou připraveny i zajímavé nabídky nebo speciální prodejní či slevové akce. Připraveny budou také soutěže u hlavního pódia, kde se budou odehrávat jednotlivé castingy a módní přehlídky. Hosté se mohou těšit také na poradenství v oblasti péče o pleť či vlasy, nebo na rady ke zdravému životnímu stylu. Ve vybraných jednotkách si doslova na vlastní kůži zájemci vyzkouší nejrůznější novinky z oblasti péče o tělo, k dispozici zde budou profesionální vizážistky.


PROGRAM:

Pátek:
Casting začne ve 14:00 hodin. V programu se uskuteční několik módních přehlídek, v nichž si lidé prohlédnou módní kolekce více než desítek značek obchodních jednotek Galerie Šantovka. Zpestřením budou hudební a pěvecká vystoupení talentovaných zpěváků i soutěže pro diváky o atraktivní ceny, mezi nimiž jsou poukázky na nákupy nebo dárky od partnerů Galerie Šantovka. Program potrvá až do 18:00 hodin, kdy budou představeny dívky a mladí muži postupující do dalších kol castingu Miss & Mr. Look Bella.

Sobota:
Registrace dívek začne v 15:45 hodin, začátek samotného castingu MISS CZECH REPUBLIC 2022 s doprovodným programem a módní přehlídkou je naplánován na 17:00 hodin, lidé budou moci krásu dívek i předváděných modelů obdivovat do 19:30 hodin.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení