Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

28. února 2024

Šantovka star(t)s v březnu představí další talentované kreativce

Šantovka star(t)s v březnu představí další talentované kreativce. Nabídnou kosmetiku, módu i tradiční limonády

Projekt Šantovka Star(t)s nabízí start-upům pomoc s rozjezdem byznysu. Poskytuje jim zdarma obchodní jednotku v nákupním centru a pomáhá s propagací. V březnu si pod svá křídla vzal další nadšené kreativce, které chce představit veřejnosti. Návštěvníci centra se mohou těšit na umění, módu, přírodní kosmetiku i ochutnávku opravdových českých limonád. Více informací najdete níže v medailoncích jednotlivých start-upů.


PROSA – spojení módy a umění (4. - 10. 3.)
Silvia Ďuricová je slovenská malířka, která zaujala diváky svou tvorbou na samostatných i skupinových výstavách na Slovensku i ve světě. Její tvořivý duch ji přivedl k založení módní značky PROSA. Jako hlavní výtvarnice i tvůrkyně vnáší své charakteristické umělecké myšlení do každého módního kousku. Toto plynulé spojení umění a módy představuje její odhodlání k inovativnímu sebevyjádření.

CALTHA – Přírodní kosmetika ze srdce Moravy (18. - 24. 3.)
„Míšo, co děláš v té kuchyni tak dlouho?“, odpověď byla: „Mýdlo“. Tak zněl příběh značky Calhta, která pomocí ingrediencí ze zdrojů nejvyšší kvality (z Velké Británie, Francie, ale i od nás z ČR) dnes vyrábí certifikovanou, ručně vyráběnou kosmetiku nejvyšší kvality. V sortimentu značky Caltha najdete produkty zaměřené na péči o pleť, tělo, vlasy, ale i certifikované produkty pro děti nebo pro čtyřnohé miláčky. Při výrobě všech produktů se výrobci snaží vyhnout používání syntetických ingrediencí. Například u výroby mýdel se do složení přidávají látky jako sladkovodní řasy chlorela a spirulina obsahující velké množství chlorofylu, esenciální oleje a další.

BOHEMSCA - Opravdové české limonády (25. - 31. 3.)
BOHEMSCA jsou nápoje té nejvyšší kvality a chuti. Jsou vyráběné srdcem, s péčí a láskou. Nabízí tradiční české ovocné chutě ozvláštněné špetkou bylinek či koření. V nabídce jsou bio limonády, prémiové toniky, ovocné mošty a bio sirupy vyráběné z těch nejkvalitnějších surovin. V nápojích nenajdete žádné konzervanty, umělá sladidla nebo umělá aromata. Originální receptury mají původ v naší úžasné zemi v Čechách, tedy v Bohemii. Název ale v sobě skrývá i další odkaz, na bohémství, tedy touhu žít tak trochu jinak, na umění užívat si život s chutí a někdy i bez ohledu na konvence. Nápoje jsou vhodné pro dospělé i děti. Pro rebely i svatoušky. Hlavně ale pro nevšední zážitky ve všedních dnech. Pro každou legraci, ale i pro chvilky vážnosti. Pro moderní život s kapkou nostalgie.


Více informací o jednotlivých projektech najdete na Šantovka Star(t)s. V týdnu od 11. do 17. 3. je v showroomu Šantovka star(t)s ještě volno, případní zájemci nechť nás prosím informují.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení