« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

16. března 2022

Lokální farmáři a prodejci se vrací před Šantovku

LOKÁLNÍ FARMÁŘI A PRODEJCI SE VRACÍ PŘED ŠANTOVKU, KAŽDOU SOBOTU SE PŘEDSTAVÍ NA ŠANTOVSKÝCH TRZÍCH

Zelenina, ovoce, sýry nebo uzeniny od místních farmářů, ale také další zajímavý sortiment. To vše si mohou lidé už od soboty 19. března nakoupit na tradičních Šantovských trzích, které se budou konat před obchodním centrem Galerie Šantovka v Olomouci. Letos přicházíme s novinkou – stánky budou před hlavním vstupem do Šantovky každou sobotu až do podzimu. Jednou měsíčně navíc bude připraven i doprovodný program nebo tematický trh, například velikonoční.

Po celý den si lidé mohou nakoupit na čerstvé farmářské i kvalitní řemeslné produkty od regionálních výrobců. V příjemném a přátelském prostředí mají návštěvníci možnost naplnit si své spíže a zároveň podpořit lokální malé firmy a živnostníky. V nabídce se pravidelně objevuje více než 20 regionálních producentů, kteří nabízí široký sortiment. Kromě potravin je to například sezónní ovoce a zelenina, marmelády, víno, houby, lahůdky, ale také ručně vyráběné dřevěné hračky, keramika, šperky či kožené výrobky.

„Touto aktivitou se snažíme podporovat naše regionální výrobce a farmáře v současné nelehké době a zároveň našim návštěvníkům zpestřit jejich návštěvu,“ vysvětluje marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Šantovské trhy se uskuteční každou sobotu od 10.00 do 18.00 hodin před Galerií Šantovka.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení