Vážení návštěvníci,

ve dnech 23. až 26. května budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

24. července 2020

Golfové léto v olomoucké Šantovce

Přijďte si zasoutěžit v zajímavých golfových i minigolfových disciplínách, hraje se o ceny za statisíce! Letošní léto v olomoucké Galerii Šantovka patří golfu a minigolfu. Od pátku 7. do čtvrtka 27. srpna čeká na návštěvníky centra v pasáži několik stanovišť pro tuto oblíbenou letní aktivitu.

Green se čtyřmi jamkami na puttování, několik minigolfových stanovišť s překážkami i dvanáctimetrové hřiště s jamkou na jeden odpal “Hole-in-one”. To vše bude návštěvníkům obchodního centra k dispozici ke hře a také k soutěžení o skvělé ceny v pasáži v přízemí před prodejnou H&M.

“Jednotlivá golfová stanoviště a půjčovnu golfových holí a míčků mají návštěvníci k dispozici po celou dobu akce denně od 12.00 do 18.00 hodin, kdy mohou děti i dospělí zdarma trénovat své golfové dovednosti. Věříme, že je tato letní zábava nadchne”, zve na srpnové volnočasové aktivity v Šantovce David Podstata, marketingový koordinátor centra.

Golfové léto v srdci Olomouce bude především ve znamení soutěží. Hlavní golfová soutěž bude soustředěna na greenu se čtyřmi jamkami a soutěžit se bude v puttování, tedy dovedení míčku postupně do čtyř jamek, a to na čas.

Víkendová soutěž s Rádiem Haná bude probíhat každou sobotu a neděli na hřišti “Hole-in-one” a odměněni budou vždy první tři návštěvníci, kterým se v daný den podaří trefit jamku na jeden pokus.

Základní kolo soutěže v puttování proběhne od 7. do 23. srpna, denně od 12.00 do 18.00 hodin.

Golfové léto vyvrcholí ve čtvrtek 27. srpna eventovým dnem, v rámci kterého proběhne mimo jiné finálové klání soutěže v puttování - pozváni budou nejúspěšnější soutěžící ze základního kola, kteří zvládnou projít všechny čtyři jamky s nejlepším výsledkem.

Hraje se o ceny za statisíce korun - o luxusní postel Saffron, ubytování v 4* hotelu Golf Resort Olomouc, zapůjčení vozu Mercedes-Benz, elektroniku, vstupy do fitness, víkendové i wellness pobyty, šperky, výlety, kosmetiku, knihy, značkové hry a hračky, poukazy a další skvělé ceny!

Tak se stavte v Šantovce a užijte si léto s miniGOLFEM!


Mgr. Juraj Aláč
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 608 707 799
E-mail: juraj.alac@santovka.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení