Z technických důvodů v termínu 15. až 29. července (7–16 hod.) bude výjezd i vjezd do parkingu z ulice Polská uzavřen.
Využijte, prosím, vjezd a výjezd z ulice Velkomoravská. Během víkendů je vjezd i výjezd bez omezení.
Děkujeme za pochopení.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

26. února 2024

Šantovka má novou miss! Jaké dívky upoutaly porotu?

Galerie Šantovka zná svou novou Miss pro rok 2024. Stala se jí devatenáctiletá Karolína Bubáková z Loun, která ve včerejším finálovém klání zaujala porotu nejen svou krásou, ale i pokorou a precizní přípravou. Spolu s ní se z korunek radovaly také I. Vicemiss Anna Harbichová a II. Vicemiss Nela Zlatovská. Ve speciálních kategoriích zabodovaly Kristýna Marková, jenž získala cenu Miss Silueta a Karolína Valentová, která se stala novou Miss sympatie. V kategorii do 15 let zvítězila Aneta Vykonalová.

Do letošního ročníku Miss Šantovka se přihlásilo více než 50 dívek z celé České republiky. Do semifinále odborná porota vybrala 24 z nich. Po sobotním semifinále se o korunku ucházelo deset dívek, z nichž desetičlenná porota vybrala pětici, mezi něž rozdělila ocenění.

„V této soutěži se nedala hodnotit krása, protože za mě osobně je krásná každá dívka a žena. Důležitým kritériem ale bylo charisma vítězky, její komunikativnost, životní směřování i cíle, kterých by chtěla v životě dosáhnout. Věřím, že spolupráce s Galerií Šantovka bude pro ni životní zkušeností,“ řekla ředitelka Galerie Šantovka Michaela Mitáčková.

Všechny vítězky získávají roční spolupráci s Galerií Šantovka. Budou součástí marketingových kampaní a akcí. Stanou se tvářemi, které budou reprezentovat Galerii Šantovka. Pro mnohé z nich to může znamenat velký start kariéry.

„Vítězství MISS ŠANTOVKY je pro mě určitě obrovská zodpovědnost. Budu se snažit co nejlépe ŠANTOVKU reprezentovat a využít rok kralování naplno. Nadále se plánuji věnovat modelingu a uvidíme, co mi život ještě přinese. Celý průběh soutěže jsem si velice užila, je to nezapomenutelný zážitek. Moc děkuji za tuto příležitost, velice si toho vážím,“ řekla vítězka Karolína Bubáková.

Za výhru získala řadu zajímavých cen, například zapůjčení vozidla Hyundai Bayon na dva týdny od společnosti Horimex Cars Olomouc či Víkendový pobyt s polopenzí v hodnotě 10 000 korun ve Wellness hotelu Nivamare v Luhačovicích pro dvě osoby od sítě lázeňských hotelů ROYAL SPA.

Všechny oceněné dívky si za své účinkování odnesly také poukázky od Premiere Cinemas, ceny od Raiffeisenbank, FAnn parfumerie, Manufaktura, CCC, Deichmann, Fielmann, Bombay Express, Květiny od Florcentrum Foltýnová.

Velké poděkování patří jedinečnému multifunkčnímu komplexu NUTREND WORLD, který poskytl zázemí a ubytování pro finalistky Miss Šantovka 2024. Dále také Flamingo Fashion za spolupráci na módních přehlídkách, jenž byly součástí finálových kol.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení