otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo -1. podlaží / 7
Odpovědný vedoucí Ondřej Schön
Telefonní kontakt +420 585 751 311
E-mailová adresa service-cz@deichmann.com
Internetové stránky www.deichmann.com/CZ

Společnost DEICHMANN, se sídlem v Essenu (Německo), byla založena v roce 1913 a nachází se ve 100% vlastnictví rodiny zakladatele. Společnost je největším evropským prodejcem obuvi a celosvětově zaměstnává více než 33 700 pracovníků ve 23 zemích světa.

Na českém trhu je DEICHMANN od roku 2003. V současnosti má společnost v Česku více než 95 prodejen a jejich počet se neustále zvyšuje. Krom nově otvíraných poboček dáváme nový kabát i prodejnám se starší koncepcí - aby se u nás zákazníci neustále cítili příjemně.

Ženy to vědí již dlouho: Obuv je tečkou za každým oblečením. Ať už elegantní, módní nebo ležérní; každý styl a módní provedení vyžaduje vhodnou obuv, a to nejen barevně. DEICHMANN nabízí pro dámy, pány i děti velký výběr nejrůznějších modelů a značek, rovněž i ve sportovní oblasti. Mezi ty nejznámější patří Graceland, 5th Avenue, Medicus, Gallus, Elefanten, Adidas, Nike, Puma či Fila. Krom obuvi u nás naši zákazníci najdou i množství doplňků. Od kabelek, peněženek, přes šátky až po prostředky pro péči o obuv. Naši nabídku uzavírají dárkové karty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Více informací o naší společnosti naleznete na:

www.deichmann.com/CZ

www.facebook.com/deichmann.obuv

Akce obchodu

20.11.
ČERNÝ pátek = ZELENÁ pro vaše nákupy
Navštivte prodejnu DEICHMANN a nakupujte po CELÝ VÍKEND se slevou -20% na veškerou nezlevněnou obuv a kabelky! Akce platí od 23. do 25. 11. …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek