« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

18. října 2022

Víkend v Galerii Šantovka bude patřit hlavně ženám

Dámy a slečny zpozorněte! Galerie Šantovka pro vás připravila ve dnech 22. - 23. října akci Víkend pro ženy, která se bude věnovat módě, kráse, péči o tělo i duši. Těšit se můžete na módní přehlídky, soutěže a slevové akce. Ve vybraných obchodech mohou zákaznice využít poradenské služby v oblasti péče o tělo, líčení a kosmetiky. Součástí této dvoudenní akce bude také casting známé soutěže krásy – Miss & Mr. Look Bella 2022.

Po pauze zapříčiněné kovidem si ženy v sobotu 22. října mohou užít den, který patří jen jim. Program odstartuje ve 12.00 hodin a až do 18.00 hodiny se nikdo rozhodně nebude nudit (viz přiložený program). Akcí provede moderátorka Gabriela Partyšová, která na pódiu přivítá populární muzikálové zpěvačky Radku Fišarovou a Kamilu Nývltovou. Těšit se můžete i na talentované zpěvačky – Terez Wrau, Lenku Konvičkovou či Lucii Navrátilovou.

Kromě zpěvu a hudby čeká na návštěvnice rozmazlování od profesionálních stylistů a zkušených vizážistů, péče masérů, terapeutů a odborníků na zdravý životní styl. Nebudou chybět ani odbornice na esoterické disciplíny či feng shui. Více informací nabídne Den, kdy se mám ráda a facebookové stránky události.

O den později, v neděli 23. října, obsadí Šantovku již 18. ročník castingu prestižní modelingové soutěže Miss & Mr. Look Bella. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím webového formuláře na stránkách www.look-bella.cz, nebo přímo na místě. Program začíná ve 14.00 hodin.

Kromě patronky soutěže, světově uznávané topmodelky Veroniky Krajplové, která soutěž v minulosti vyhrála a odstartovala tak svou úspěšnou kariéru, se můžete těšit také na další známé tváře a vítěze předchozích ročníků Miss & Mr. Look Bella. Čeká vás také populární Fashion show s přehlídkami podzimních módních trendů od obchodů, které se v Galerii Šantovka nachází.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení