Vážení návštěvníci,

ve dnech 21. a 22. června budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

19. června 2023

Největší sraz supersportovních a luxusních automobilů na Moravě

SUPER RIDE CAR FEST PŘIVEZE PŘED ŠANTOVKU LUXUSNÍ KOUSKY! PROJEĎTE SE VE SPORŤÁKU.

V sobotu 1. července 2023 bude od 14:00 do 18:00 hodin hostit venkovní plocha vedle Galerie Šantovka největší sraz supersportovních a luxusních automobilů na Moravě! Přijďte se podívat nejen pod kapotu na nadupané motory, ale třeba se i svést. Vstup na festival je zdarma.

„Unikátní výstava sportovních, supersportovních i luxusních vozů láká davy fanoušků. Očekáváme účast až 50 vozů, což z akce dělá jeden z největších srazů tohoto typu na Moravě. K vidění budou také offroadové a závodní bugy. Kromě samotné výstavy jsme nachystali také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé,“ říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Zájemci si mohou také vyzkoušet virtuální realitu, simulátor jízdy, pit stop výměny kol. Pro nejmenší bude připraven dětský koutek, malování na obličej, soutěže o ceny a chillout zóna & DJ.

Akce vyvrcholí spanilou jízdou městem. Supersporty vyrazí v 18:00 hodin přes centrum okolo Drápala, směrem k Floře a pokračují dál až na Horní lán, kde jízda končí. Už teď se můžete těšit na zajímavá auta jako je Ferrari 488 Pista, Lamborghini Huracán Performante či luxusní Ford GT (Heritage edition limited), jehož cena přesahuje 30 miliónů korun.

  • Místo: venkovní parkoviště P5
  • Termín: 1. července 2023
  • Čas akce: 14:00 - 18:00 hodin

Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení