otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Zdraví a krása
GrandOptical
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 107
Odpovědný vedoucí Barbora Horáková
Telefonní kontakt +420 585 011 961
E-mailová adresa santovka@grandoptical.cz
Internetové stránky www.grandoptical.cz

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě.

V prodejnách GrandOptical najdete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy, světové i exkluzivní značky jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger, Fossil, Miki Ninn, Enzzo, Fuzion či Heritage. To vše za jasné a příznivé ceny. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý.

GrandOptical v současnosti provozuje 56 prodejen po celé České republice. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30 denní záruku spokojenosti.

V každé prodejně si navíc můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, denně a bez nutnosti objednání.
V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma.

Akce obchodu

06.02.
3 za cenu 1 v GrandOptical!
Od 6. 2. 2019 běží v prodejně GrandOptical nová akce 3 za cenu 1. Přijďte do prodejny GrandOptical a při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky) v minimální …
více »
03.01.
Zimní výprodej v GrandOptical!
Od 3. 1. 2019 běží v prodejnách GrandOptical Zimní výprodej. Přijďte do prodejny GrandOptical a získejte slevu až -50% na vybrané obruby, brýlové čočky a sluneční brýle.Slevy na …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek