Vážení návštěvníci,

Ve středu 1. května bude pro vás Galerie Šantovka OTEVŘENÁ bez omezení.

Také ve středu 8. května bude pro vás Galerie Šantovka OTEVŘENÁ, avšak obchody s plochou nad 200 m² budou zavřené. Menších obchodů se toto omezení netýká.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

21. února 2022

Sandra a Michal David v květnu rozproudí Olomouc

POPOVÁ HVĚZDA SANDRA A HITMAKER MICHAL DAVID ROZPROUDÍ V KVĚTNU OLOMOUC.

Popová legenda Sandra zavítá na jaře do Česka. Její letošní jediný koncert u nás se uskuteční 19. května ve FunParku u Galerie Šantovka v Olomouci. Na dvojkoncertu zazpívá i český hitmaker Michal David s kapelou Kvatro. Už nyní je v předprodeji omezený počet vstupenek za zvýhodněnou cenu. Lidé se mohou těšit na velkolepou až tříhodinovou párty, na níž zazní největší hity 80. a 90. let.

Německá zpěvačka Sandra byla na vrcholu slávy v 80. letech a na začátku 90. let. Ačkoliv dnes její písně neatakují nejvyšší příčky hitparád, hity jako Everlasting Love, Hiroshima, In the Heat of the Night nebo Maria Magdalena dodnes poslouchají miliony fanoušků po celém světě. „Naposledy Sandra v Česku vystoupila před třemi lety. Další plánované koncerty byly buď vlivem kovidové pandemie zrušeny nebo odloženy na další roky. Olomoucká show bude jediná, na které letos Sandra u nás zazpívá,“ uvedl ředitel pořádajícího Divadla na Šantovce Petr Hlávka.

Na koncertu pod širým nebem vystoupí i zpěvák, pianista, klávesista a producent Michal David. Během více než hodinového koncertu s doprovodnou kapelou Kvatro na playlistu rozhodně nebudou chybět největší Davidovy hity jako Discopříběh, Pijeme colu nebo Každý mi tě, lásko, závidí. „Michal David je fenoménem české hudební scény. Je na ní už přes 42 let a stále oslovuje tisíce fanoušků a fanynek. Věříme, že jeho show bude nezapomenutelná,“ doplnil Petr Hlávka.

Venkovní aréna FunPark leží vedle obchodního centra Galerie Šantovka v Olomouci. Místo je v těsné blízkosti několika parkovišť. Nyní je v předprodeji první sada vstupenek za zvýhodněnou cenu 849,- Kč. Vstupenky lze on-line zakoupit na webu pořádajícího Divadla na Šantovce nebo na Ticketportalu.


Prodej vstupenek:


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení