Vážení návštěvníci,

ve dnech 23. až 26. května budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

23. března 2022

Fashion Days v Galerii Šantovka

FASHION DAYS V GALERII ŠANTOVKA PŘEDSTAVÍ NEJNOVĚJŠÍ MÓDNÍ TRENDY, NABÍDNOU BEAUTY ZÓNY, SOUTĚŽE O CENY A TAKÉ 2. ROČNÍK MISS ŠANTOVKA.

Již tradičními Fashion Days ožije od pátku 25. do neděle 27. března Galerie Šantovka v Olomouci. Hlavní částí programu bude druhý ročník soutěže Miss Šantovka, v sobotu se lidé mohou přijít podívat na semifinále a v neděli porota vybere mezi deseti finalistkami královnu krásy. Během tří dnů nebudou chybět módní přehlídky, které představí nejnovější módní trendy, v beauty zónách odborníci poradí, jak pečovat o svoji pleť, představí trendy v líčení nebo v kosmetice.

Do semifinále Miss Šantovka bylo z castingu vybráno 20 semifinalistek, z nichž jedna se stane historicky druhou Miss Šantovka. Vítězka získá kromě korunky a šerpy pro královnu krásy také mnoho hodnotných cen a spolu s ní budou oceněny také další dvě finalistky. „Všechny tři vítězky navíc získají možnost spolupráce přímo s Galerií Šantovka a s naší modelingovou agenturou PFB Promo Agency. Hlavní tváří soutěže je Česká miss 2015 Nikol Švantnerová, která také zasedne v porotě,“ uvedla za pořádající agenturu Jana Piechulová.

Fashion days začnou v pátek odpoledne po 15.00 hodině, kdy se uskuteční první módní přehlídka. Hlavní program těchto dní pak odstartuje v sobotu ve 12.00 hodin, kdy mimo jiné proběhnou čtyři semifinálová kola soutěže miss a v 18.00 hodin bude vyhlášena desítka postupujících do nedělního čtyřkolového finále. Součástí nedělního programu bude také Miss Šantovka junior, v níž budou o titul dětské miss soutěžit dívky ve věku od 6 do 12 let. Celý průběh soutěže Miss Šantovka bude také živě streamován na facebookovém profilu galerie.

„Tyto dny zpestříme populárními módními přehlídkami, kdy semifinalistky miss a naše obchody s módou budou prezentovat nejnovější kolekce pro nadcházející jarní a letní období. Sobotním programem provede oblíbený Vilém Šír a v neděli se návštěvníci mohou těšit na moderátorku a herečku Kateřinu Klausovou,“ uvedl mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program plný tance v podání malých baletek nebo přerovské taneční školy Duck beat, hudebních vystoupení Lenky Konvičkové, oblíbené barteneder show (míchání koktejlů) v podaní mistra světa této disciplíny, kouzelnických vystoupení nebo soutěží o desítky hodnotných cen od partnerů soutěže.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení