Vážení návštěvníci,

Ve středu 1. května bude pro vás Galerie Šantovka OTEVŘENÁ bez omezení.

Také ve středu 8. května bude pro vás Galerie Šantovka OTEVŘENÁ, avšak obchody s plochou nad 200 m² budou zavřené. Menších obchodů se toto omezení netýká.

« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

18. května 2022

Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022

GALERIE ŠANTOVKA BUDE HOSTIT CASTING NEJPRESTIŽNĚJŠÍ MODELINGOVÉ SOUTĚŽE SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK ČR 2022.

Slečny a mladí muži se mohou přihlásit do castingu nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, který se 21. května uskuteční také v Galerii Šantovka v Olomouci. Ambasadorem světové soutěže je digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy provádět. Loňské světové finále Elite Model Look vyhrála šestnáctiletá Češka Amélie Konšelová, která byla vybrána právě na castingu v olomoucké Šantovce.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: “Těším se na možnost realizovat castingovou tour. Castingy jsou dlouhodobě skvělou platformou hledání nových tváří různých typologií, jak u dívek, tak u mužů. Existuje mnoho podob krásy, modeling nehledá dokonalost, ale mladé lidi, kteří mají chuť pracovat na vysoké úrovni.”

Podmínkou účasti je pro dívky věk 13 až 21 let a výška nad 170 centimetrů. Mladí muži musí být ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Casting v Šantovce začne v 15.00 hodin. Vybrané dívky a muži se následně zúčastní vyhlášení výsledků, které se uskuteční v červnu Praze. Vítězka a vítěz národní soutěže budou reprezentovat Českou republiku na světovém finále Elite Model Look. Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu.

Pro účast na castingu nejsou důležité zkušenosti ze světa modelingu, což potvrzuje i loňská světová vítězka Amélie Konšelová. „Před mým castingem, který jsem absolvovala právě v Galerii Šantovka, jsem se o modeling vlastně nijak zvlášť nezajímala. V té době jsem znala maximálně pár jmen světoznámých modelek, ale to bylo tak všechno. Na casting jsem šla díky mé sestře, která mě k tomu namotivovala, takže nebýt jí, nevím, jestli bych se k modelingu vůbec dostala,“ doplnila studentka Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži.

Ve všech městech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague také nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále účastní mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite.

Ze soutěže organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Díky této soutěži byly objeveny známé tváře z titulních stran světových módních časopisů, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016), Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019) či Amélie Konšelová (světová vítězka Elite Model Look 2021). V České republice a na Slovensku se soutěž organizuje od roku 1992.


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení