« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

18. března 2024

Čokoládový festival po roce opět míří do Šantovky

Čokoládový festival po roce opět míří do Šantovky! Nabídne ochutnávky, kulinářskou show i lákavou soutěž

Týden před začátkem Velikonoc bude víkendový program v Galerii Šantovka patřit oblíbenému čokoládovému festivalu. Od pátku 22. 3. do neděle 24. 3. bude v prostorách nákupní galerie probíhat ochutnávka čokoládových delikates u více než 40 prodejních stánků. Fanoušci této pochoutky jistě ocení, že v nabídce budou k vyzkoušení nespočet různých druhů chutí. Program zpestří také kulinářská show, akce pro děti či atraktivní soutěž o 5000 korun. Akce dává skvělou příležitost k nákupu čokolád na blížící se svátky jara.

„Čokoládový festival, pořádaný agenturou ChrisEvents, je v Šantovce již tradiční akcí. Je to jedinečná událost pro všechny milovníky cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si či případně se i přiučit umění vaření s čokoládou,“ říká marketingový koordinátor David Podstata.

Návštěvníci mohou navštívit celkem 4 sekce- kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři významných restaurací předvedou své nápadité recepty, dále workshopy, dětský koutek a samozřejmě prodejní stánky. Mezi vystavovateli budou například Čokoládovna Janek, Mr. Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládová Továrna, Marmelalada, Čokolandia, Medovinka, Judith Sweet Art, Choklid, Kamelie – víno z Francie a mnoho dalších. Fajnšmekři mohou ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak běžně nepřipravíte.

Hosté festivalu se mohou např. těšit na kulinářskou přehlídku Foodblogerky Květy Vondrákové, jenž předvede kreativní a zdravé vaření s čokoládou. Děti si budou moci připravit sladké dezerty pod dohledem cukráře z čokoládovny Mr. Vonka. Tým z čokoládovny Orion (Zora Olomouc) návštěvníky festivalu naučí vyrábět pralinky a temperovat čokoládu. Chybět nebude ani Jana Pavlusková s její famózní marmeládou.

„Při příležitosti Čokoládového Festivalu jsme pro návštěvníka připravili hru o poklad! Pět klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5000 korun,“ láká pořadatel festivalu Chris Delattre.

Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, show nejlepšího balonkáře v republice Tomáše Okurka. Připraven bude také stánek s malováním čokoládou a barevným pískem.


Časový harmonogram akce:

  • Pá 22/03: 14:00 – 18:00 hodin
  • So 23/03: 10:00 – 18:00 hodin
  • Ne 24/03: 10:00 – 17:00 hodin


Kompletní informace naleznete na www.galeriesantovka.cz.


Kontakt na pořadatele:
Čokoládový Festival
Agentura ChrisEvents s.r.o.
Kovářská 16, 190 00 Praha 9
www.cokofest.cz


Mgr. Petr Hlávka
Tiskový mluvčí Galerie Šantovka
Telefon: +420 723 178 795
E-mail: hlavka@gspm.cz

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení