X
Obchody otevřené během Velikonočního pondělí 22. 4. 2019
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 103
Odpovědný vedoucí Michaela Rozsívalová
Telefonní kontakt +420 585 436 240
E-mailová adresa 1065.shop@orsay.com
Internetové stránky www.orsay.cz

ORSAY je zárukou mladého, módního a cenově dostupného oblečení, které dokáže kdykoli vyjádřit individualitu každé ženy. Tento slib je pro nás největší výzvou a k jeho splnění směřujeme naše každodenní počínání a úsilí.

Obchody ORSAY

Nejdůležitější součást komunikace se denně odehrává ve 630 obchodech ORSAY:  Zde se rozhoduje, zda se zákaznice bude s ORSAY cítit dobře. Je třeba, aby zákaznice měla z kontaktu s odborně vyškolenými pracovnicemi v obchodě příjemný emocionální zážitek – tzv. „ORSAY-Feeling“. Ale i design obchodu, přehledná prezentace zboží a inspirující výlohy se v každém jednotlivém obchodě starají o příjemnou atmosféru.

Orsay kolekce Podzim-Zima 2013

Značka ORSAY připravila pro nadcházející sezonu novou nabídku určenou pro módní a stylové ženy.

Kolekce podzim-zima to jsou jemné vzory a struktury udržené v decentních barvách a aktuálních fazónách.Každá zákaznice značky zde najde vynikající nápady pro každý den, do práce a také do společnosti.Vše v souladu s panujícími trendy.Siluety inspirované městským stylem v sobě pojí nadčasovou eleganci s praktickým pohodlím.

Akce obchodu

15.04.
Den klubových nákupů v ORSAY
Uvítejte léto v modním stylu! Seznamte se s nejnovější kolekcí ORSAY 'SUMMER DREAMS' a využijte skvělých slev. Vyzvedněte si v obchodě pozvánku s poukázkou -20%* na Váš oblíbený …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek