X
Obchody otevřené během Velikonočního pondělí 22. 4. 2019
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 1. podlaží / 161
Odpovědný vedoucí Hana Zlámalová
Telefonní kontakt +420 725 765 676
E-mailová adresa glam.olomouc@gmail.com
Internetové stránky

Gaudí

Značka Gaudí pochází z Itálie, kde se objevila na sklonku 80. let 20. století. Je známá vysokou kvalitou svých modelů, které navíc poskytuje za dostupné ceny. Gaudí věnuje vysokou pozornost novým módním tendencím, barevným schématům a stylům. Zaměřuje se především na mladé lidi, kteří doslova „milují život a dobrodružství“. Oblečení Gaudí je tak plné jasných barev, originálních tiskovin a vzorů.

Gaudí však nechybí ani stylový design, ať už se jedná o džíny nebo pletený outfit. Návrháři značky Gaudí vytváří stylové kolekce šatů a doplňků převážně ze slunečných, veselých barev, které zvýrazní každého zákazníka.

MET

Jedinečným znakem italské značky MET je výrazný design a časté bohaté zdobení různou bižuterií. U jeansů je důraz je kladen na originální štrasové zdobení a perfektně sedící sexy střihy, díky kterým jsou oblíbeny celebritami po celém světě. Hitem posledních dvou sezón je i tzv. domácí oblečení. Díky originálnímu zdobení MET dokáže udělat z tepláčků či legín nádherné a zajímavé kousky.

Dalším výrazným prvkem METu jsou kožešinové aplikace, které dodají každému kousku oblečení atraktivitu a luxusní vzhled.

Fornarina

Originální a krásně ženské kousky oblečení, to je právě Fornarina. Italské značka s dlouholetou tradicí a zároveň s mladým srdcem, která nabízí velkou dávku stylu a pocitu výjimečnosti. Ať už si z naší nabídky vyberete třeba skvěle padnoucí jeansy nebo slušivý top, vždy získáte výjimečný kousek oblečení, ve kterém budete chic a trendy.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek