otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 1. podlaží / 138
Odpovědný vedoucí Monika Běličková
Telefonní kontakt +420 734 354 189
E-mailová adresa olomouc.santovka@hzh.cz
Internetové stránky www.hzhsport.cz

Adidas je firmou s celosvětovým působením v designu, vývoji a marketingu sportovní obuvi, oděvů a příslušenství s posláním stát se vedoucí sportovní značkou světa. Značka adidas je součástí adidas Group, korporace, která zahrnuje značky jako Reebok, TaylorMade a Rockport.

HZH SPORT je prodejcem zboží značky adidas a zakládá si na kvalifikovaném personálu, který Vám dokáže poradit, doporučit či vysvětlit dané technologie. Svým zákazníkům nabízí možnost doobjednávky zboží, převozu zboží z jiné prodejny, možnost výměny či odložení zboží. Věrným zákazníkům poskytuje slevy prostřednictvím zákaznických karet. Cílemje maximálně uspokojit zákazníka pomocí kvalitních produktů a profesionálně odvedené práce zaměstnanců.


CLIMAHEAT vyráží do zimy s bezkonkurenčně prodyšnou izolací a vylepšenou regulací vlhkosti, která vás udrží v teple a suchu. Buďte nezastavitelní i v tom nejdrsnějším, nejchladnějším počasí.

ZAJISTÍM TEPLO A PORAZÍM CHLAD. MÁM ZA ÚKOL OBSTÁT V TÉ NEJHORŠÍ ZIMĚ. KDYŽ TEPLOTY KLESAJÍ, JÁ POVSTÁVÁM. KDYŽ ŘEŽE MRÁZ, NENECHÁM SI TO LÍBIT. PRODERU SE SNĚHOVOU BOUŘÍ. ZNIČÍM ZIMU. VYDÁM ZE SEBE VŠE, A NEZASTAVÍM SE. I AM NOT MADE FOR NORMAL.

Akce obchodu

14.06.
Slevy v adidas!
Výprodej kolekce jaro/léto 2019 za skvělé …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek