« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

15. února 2016

Splnění snu

"Moc děkuji všem, kteří nám umožnili mít automobil. Již mám naplánovaný první výlet do Vyškova, kde bude probíhat výstava kočárků. A moc se těšíme na splnění snu: navštívit ZOO na Svatém Kopečku." uvedla paní Koucká.

Dne 12.2.2016 proběhlo v autosalonu Peugeot Artcom Group, s.r.o. slavnostní předání automobilu rodině Kouckých, která je klientem Střediska rané péče SPRP.
Paní Koucká přijela na setkání s početnou mužskou posilou: třemi syny, Kristiánek byl hlavním aktérem.

V podzimních měsících proběhla kampaň: "Pomozte těžce nemocným bratrům", na které se vybralo 70 000,- Kč. K této částce přispěl spolumajitel a jednatel společnosti Peugeot Artcom Group, s.r.o. pan Michal Svák částkou 50 000,- Kč a paní Koucká mohla odjet novým vozem Peugeot 301, který bude mít po dva roky v nájmu.

Milého a příjemného setkání se zúčastnili téměř  všichni zainteresovaní: Dobré místo pro život spolu s Olomouckým deníkem - paní Věra Novotná, HC Olomouc - Mário Cartelli, Tatran Litovel - Matěj Konšel. Za Středisko rané péče SPRP  paní předsedkyně společnosti Mgr. Pavla Matyášová.
Děkujeme na dálku Golf resortu Olomouc a Galerii Šantovka, kteří se předání nemohli zúčastnit. Poděkování patří také všem přítomným novinářům a panu Zukalovi z OLTV.


Mgr. Juraj Aláč
mluvčí projektu Šantovka
Telefon: +420 608 707 799
E-mail: juraj.alac@santovka.cz

Přihlášení k newsletteru

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.