« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

2. června 2016

Šantovka otvírá veřejnosti Freestyle Park

Šantovka otvírá veřejnosti Freestyle Park a přináší příležitosti, jak smysluplně a zábavně strávit léto.

Jak Galerie Šantovka slíbila, hned po závodní akci TRICK´N´ROLL rozebrala bikeovou dráhu a vystavěla z ní veřejné sportoviště o velikosti 30×15 m. Tím to ovšem ani zdaleka nekončí, právě naopak. V tomto Freestyle Parku se může veřejnost těšit i na pravidelné akce - bikeové či koloběžkové kempy a příměstské tábory pod vedením olomouckého rodáka, zkušeného trenéra a v neposlední řadě mistra světa ve Freestyle BMX Honzy Jílka.


Oficiální OPENING ŠANTOVKA FREESTYLE PARK - 3. června

Každý nový přírůstek se musí řádně pokřtít, takže ani v tomto případě tomu nebude jinak.

3. června v 16.00 hodin se slavnostně zahájí provoz venkovního Freestyle parku pro veřejnost. Svoje jezdecké umění předvedou v rámci exhibice jedni nejlepších riderů v České republice. Po skončení oficiální části bude pokračovat afterparty s DJ's, moderátory a volným ježděním pod dohledem zkušených jezdců a spousta dalších aktivit, které neodmyslitelně patří ke každé pořádné freestylové akci.

Venkovní park pro ježdění na dřevěných překážkách vznikl po dubnovém freestylovém závodu, který se konal přímo v obchodní galerii. Překážky z bikeové dráhy, která vedla přes tři patra obchodního centra, našly nové uplatnění na multifunkční ploše v sousedství galerie Šantovka. Zde zůstanou po celé léto a veřejnosti budou k dispozici zdarma. Nový bikeový areál ale budou využívat během letních prázdnin také různé spolky a organizace pro aktivní trávení volného času s dětmi a mládeží.


Program na příští měsíce:

  • BMXCAMP.CZ - 3. až 9. července
  • FREESTYLE BMX a KOLOBĚŽKOVÝ KEMP (příměstský tábor) - 11. až 15. července
  • FREESTYLE JAM OLOMOUC - 16. Července
  • FREESTYLE BMX a KOLOBĚŽKOVÝ KEMP - 15. až 19. srpna

Přihlášky na kempy a více informací naleznete na www.trickandroll.cz, www.galeriesantovka.cz, nebo kontaktujte přímo Honzu Jílka na e-mailu: janjilek@janjilek.net.

 

Obchodně společenské centrum Galerie Šantovka se pro veřejnost otevřelo 18. října 2013. Představuje první dokončenou část plánované městské čtvrti Šantovka, která vyrůstá v bývalém továrním areálu Milo a na okolních pozemcích nedaleko historického centra Olomouce. Na ploše zhruba 11 hektarů následně investor plánuje bytovou čtvrť a administrativní centrum. Obchodní galerie vytvořila více než 1500 nových pracovních míst, nabízí přibližně 200 obchodů a 1000 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti centra města. Společnost SMC Development a.s. investuje do výstavby nové čtvrti více než 10 miliard korun, projekt obchodní galerie zajišťovala její dceřiná společnost Galerie Šantovka, s.r.o.


Mgr. Juraj Aláč
mluvčí projektu Šantovka
Telefon: +420 608 707 799
E-mail: juraj.alac@santovka.cz

Přihlášení k newsletteru

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.