« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

12. srpna 2010

Šantovka má nové webové stránky – představují obchodní galerii

Projekt Šantovka představuje první etapu výstavby nové čtvrti – obchodní galerii, na nových webových stránkách. Na adrese www.galeriesantovka.cz najdou návštěvníci podrobnosti o připravované obchodní galerii, potřebné informace zde najdou i zájemci o pronájem komerčních prostor. Z nové grafiky, animací a interaktivních map se lidé dozvědí, jak bude nová obchodní galerie na pozemcích bývalé továrny Milo v centru Olomouce vypadat a jakým způsobem bude začleněna do okolí.

Nové webové stránky jsou věnované obchodní galerii. Představují nejen podobu budoucího nákupního centra, ale také jeho propojení s městem Olomouc, jeho univerzitou, parky a zdůrazňují výhodné dopravní napojení nově budované čtvrti Šantovka. V interaktivním plánu území ostrova, kde obchodní galerie vznikne, jsou zvýrazněny vstupy a vjezdy do objektu, pomocí vizualizací pak jednotlivé pohledy nejen na budovu nákupního centra, ale i průhledy na historické centrum Olomouce. V sekci fotogalerie najdou návštěvníci webu nejnovější vizualizace interiérů a exteriérů i letecké snímky, dokumentující průběh demoličních prací. Nové aktuální snímky budou doplněny po jejich dokončení, které se předpokládá v září tohoto roku. Pro zájemce o pronájem komerčních prostor jsou na stránkách plány jednotlivých podlaží a kontakty na společnost, která pro SMC Development a.s. zprostředkuje pronájmy obchodů, restaurací, kaváren, servisních jednotek a dalších prostor. Součástí webu je i kontaktní formulář pro případné dotazy. Stránky jsou připraveny i v anglické verzi a změnu doznají i webové stránky projektu www.santovka.cz. Do budoucna vzniknou další podobně specializované weby, které se budou zabývat dalšími etapami výstavby.

Pro novináře jsou k dispozici veškeré tiskové zprávy, vizualizace ke stažení, fotografie v tiskové kvalitě a logo projektu Šantovka.

Multifunkční projekt Šantovka vyroste v bývalém továrním areálu Milo a okolních pozemcích nedaleko historického centra Olomouce. Na ploše zhruba 11 hektarů vznikne nejdříve obchodní galerie, poté investor plánuje bytovou čtvrť a administrativní centrum. Areálem povede nová tramvajová trať, která propojí centrum s jižní částí města. Společnost SMC Development a.s. investuje do výstavby nové čtvrti více než 10 miliard korun a podílí se i na stavbě tramvajové tratě. Stavební práce by mohly začít na jaře roku 2011, otevření obchodní galerie je naplánováno na podzim roku 2012.


Mgr. Juraj Aláč
mluvčí projektu Šantovka
Telefon: +420 608 707 799
E-mail: juraj.alac@santovka.cz

Přihlášení k newsletteru

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.