« zpět

Tisková zpráva

Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

9. prosince 2015

Galerie Šantovka letos nadělí vánoční dárky seniorům

Galerie Šantovka v Olomouci se rozhodla letos obdarovat vánočními dárky seniory. Tradiční strom splněných přání proto zaplnila přáníčka z Domova důchodců v Hrubé Vodě u Olomouce. Senioři sepsali seznam svých vánočních dárků a Galerie Šantovka se pokusí jejich přání vyplnit. Do obdarování se může zapojit každý z návštěvníků obchodně společenského centra.

Venkovní vánoční osvětlení, dřevěný betlém, retro magnetofon a lampa nebo křeslo - to jsou některé z dárků, o které si napsali Ježíškovi obyvatelé domova důchodců z Hrubé Vody. "Každý rok na Vánoce připravujeme Strom splněných přání, kdy se snažíme pořídit dárky pro lidi, kteří to opravdu potřebují. V minulých letech to byly dárky pro děti z různých zařízení, letos jsme se rozhodli udělat radost seniorům, protože ve stáří potěší jakákoli maličkost, která se nám jednou vrátí, až i my budeme v pokročilejším věku," vysvětluje marketingová koordinátorka galerie Šantovka Kateřina Úlehlová. Šantovka úzce spolupracuje se Společností pro ranou péči a dětem s různými handicapy pomáhá během celého roku. Senioři jsou tak dalšími, koho chce Galerie Šantovka potěšit. "Senioři nám napsali seznam přání, který se společně se zákazníky pokusíme vyplnit. Dárky jsou rozděleny do několika balíčků v různých cenových hladinách, ve kterých si mohou návštěvníci vybrat dárek dle svých finančních možností. Zakoupením dárku se stanou pravým Ježíškem seniorů Domova důchodců ve Hrubé Vodě," dodává Kateřina Úlehlová. Veřejnost může zakoupit seniorům dárkové balíčky v hodnotě 250, 300, 350 a 500 korun, které obsahují toaletní potřeby. Vše je k dispozici u vánočního stromu v nultém podlaží v blízkosti prodejen H&M a C&A každý den v době od 9.00 do 19.00 hodin. Více informací se dozví zájemci přímo u obsluhy u Stromu splněných přání nebo na našich webových stránkách. Dárky mohou návštěvníci Galerie Šantovka zakoupit od začátku prosince do pondělí 21. prosince. Den poté budou všechny dárky předány seniorům z domova důchodců v Hrubé Vodě.

Obchodně společenské centrum Galerie Šantovka se pro veřejnost otevřelo 18. října 2013. Představuje první dokončenou část plánované městské čtvrti Šantovka, která vyrůstá v bývalém továrním areálu Milo a na okolních pozemcích nedaleko historického centra Olomouce. Na ploše zhruba 11 hektarů následně investor plánuje bytovou čtvrť a administrativní centrum. Obchodní galerie vytvořila více než 1500 nových pracovních míst, nabízí přibližně 200 obchodů a 1000 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti centra města. Společnost SMC Development a.s. investuje do výstavby nové čtvrti více než 10 miliard korun, projekt obchodní galerie zajišťovala její dceřiná společnost Galerie Šantovka, s.r.o.


Mgr. Juraj Aláč
mluvčí projektu Šantovka
Telefon: +420 608 707 799
E-mail: juraj.alac@santovka.cz

Přihlášení k newsletteru

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.