otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Šantovka.
Galerie Šantovka nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Pracovník/pracovnice prodeje, pokladní

V C&A věříme, že každý má právo vypadat a cítit se skvěle. Proto nabízíme naší kvalitní módu za přístupné ceny skutečným lidem již déle než 170 let. V současné době zaměstnáváme více než 35 000 zaměstnanců ve 20 zemích Evropy. Nabízíme pracovní příležitosti v otevřeném a týmově orientovaném prostředí stabilní rodinné firmy.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s označením pozice "Pracovník/ce prodeje, pokladní" na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo Váš životopis předejte na prodejně.

Náplň práce:

  • kontakt se zákazníky
  • práce na pokladně
  • odborné poradenství při prodeji
  • prezentace zboží a prodejny

Požadujeme:

  • příjemné vystupování a vstřícnost k zákazníkům
  • flexibilitu a kladný vztah k módě
  • odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • atraktivní práci v příjemném prostředí
  • pravidelná školení
  • možnost profesního růstu
  • možnost pravidelného růstu mzdy
  • motivační bonusy
  • příplatek na stravenky
  • možnost čerpat MultiSport benefit
  • slevu na zboží v síti obchodů C&A v ČR
  • příplatek za práci o víkendu

Místo výkonu práce:

OC Galerie Šantovka, Olomouc

Kontaktní osoba:Petra Tománková
Kontaktní e-mail: petra.tomankova@canda.com
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 31.08.2018
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek