otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Šantovka.
Galerie Šantovka nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Asistetn/ka prodeje

Hledáme zaměstnance na pozici "Asistetn/ka prodeje" na HPP.

Životopis zasílejte spolu s fotografií na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Nástup možný ihned.

Naše mise:
Věříme v Retro Jeans.
Věříme, že naši zákazníci ocení kvalitní a trendy produkty s naši péčí, kterou se jim snažíme poskytnout v každém produktu, každou chvíli.

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe, nebo vyučení v oboru
  • Příjemné vystupování s orientací na zákazníka
  • Spolehlivost a flexibilitu
  • Ochota učit se novým věcem
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pracovní oblečení
  • Bonusy a zaměstnanecké výhody

Místo výkonu práce:

OC Galerie Šantovka, Olomouc

Kontaktní e-mail: olomouc@retrojeans.cz
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 28.02.2019

Asistent/ka prodeje

Pro prodejní centrum Tescoma v obchodním centru Galerie Šantovka hledáme uchazeče/ky na pozici asistent/ka prodeje na plný úvazek.

Náplň práce:

  • práce se zbožím
  • prodej zboží
  • komunikace se zákazníky
  • práce na pokladně

Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • trestní bezúhonost

Nabízíme:

  • odpovídající a motivující finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké slevy a benefity
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
  • práce na plný HPP
  • mzdu 17.000,- Kč + prémie
  • benefity – stravenky 90,- Kč + zaměstnanecké slevy

Kontaktní osoba:Ing. Martin Krejčí
Kontaktní e-mail: martin.krejci@doma-r.cz
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 31.01.2019
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek