otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
zábava
Divadlo na Šantovce
Otevírací doba Pokladna:
Po, St, Pá 15.30 - 18.30 hod.
Ne 13.30 - 17.30 hod.
... a hodinu před představením
Umístění / číslo 2. podlaží / 199
Odpovědný vedoucí Daniel Schiner (provozní, pokladna, rezervace)
Telefonní kontakt +420 731 256 406
E-mailová adresa info@divadlonasantovce.cz
Internetové stránky www.divadlonasantovce.cz

Divadlo na Šantovce je zbrusu nový divadelní prostor v srdci Olomouce. Každý měsíc nabízí divákům pestrý kulturní program pro dospělé i pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na zájezdová divadelní představení, ve kterých vystoupí známé tváře z televizních obrazovek i ze slavných pražských divadel, jako je Divadlo v Řeznické, Švandovo divadlo, Divadlo v Dlouhé a další. V programu nechybí ani koncerty známých českých skupin či talkshow.

Jednou z hlavních dramaturgických linií je pravidelné uvádění pohádek pro děti a rodiče, po kterých je v Olomouci a okolí poptávka stále neuspokojená. Každý víkend tak najdou dětští diváci pestrou nabídku pohádkových titulů, která jim přinese živé divadlo. Kromě divadelních pohádek pořádá Divadlo na Šantovce další akce pro děti jako jsou karnevaly, dětské bály, zábavní soutěžní odpoledne, ale i výtvarné nebo dramatické dílničky, malování na obličej aj.

V dopoledních hodinách prostor Divadla na Šantovce slouží žákům základních a středních škol i dětem z mateřských škol.

Divadlo na Šantovce je také originální prostor k pronájmům na firemní akce, večírky, konference, zadaná představení a mnoho jiných příležitostí.

Divadlo na Šantovce má plně klimatizovaný sál s pohyblivou elevací, která umožňuje všem divákům dobře vidět na jeviště, je vystavěný podle moderních norem, pojme až 220 sedících a 300 stojících diváků. K dispozici je foyer pro příjemné strávení přestávky během produkce a velkorysé řešení toalet, které by mělo předejít tvoření dlouhých front.

Virtuální prohlídka Divadla na Šantovce

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek