otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Trick Art
ZPĚT
OD: 01.05.2018
DO: 30.05.2018

Závod s Usainem Boltem, krmení žirafy i boj s Voldemortem. Nenechte si ujít unikátní výstavu Trick Art v Galerii Šantovka.

Trick Art je umění, které vzniklo v Jižní Koreji a ihned se stalo obrovskou atrakcí po celém světě. Nyní si ho budeme moci užít i v Galerii Šantovka. Přeneseme se do světa dokonalé iluze, do kouzelné říše zvířat i lidí, která nabídne nečekané zážitky a doslova nás vtáhne do magického příběhu. Kde jinde můžete nakrmit žirafu, bojovat s Voldemortem, domalovat Monu Lisu, nebo si dát závod s Usainem Boltem?

Umění Trick Art se stává zcela nevídanou atrakcí. Jedná se o obrazy vytvářející dokonalé iluze, které zavedou návštěvníky výstavy do naprosto nové dimenze. Zažijí tak spoustu zábavy a radosti, jakou mohou přinést jen tyto triky,“ popisuje majitel pořádající společnosti Shake exhibitions s.r.o. Pavel Kratochvíl. Vzápětí dodává, že by si nikdo neměl nechat ujít možnost se s exponáty vyfotit, protože podobné obrazy se u nás jen tak nevidí.

Chtěli jste si někdy vyzkoušet nakrmit žirafu, pohrát si s delfínem, nebo poměřit síly s nejrychlejším mužem planety Usainem Boltem? A co teprve slavnostní korunovace! Čeká vás i útěk před rozzuřenými býky, pohled na žraločí zuby hodně zblízka, postavíte se tváří v tvář obrovskému dinosaurovi a nevyhnete se ani nelítostnému souboji s lordem Voldemortem. V sázce jsou celé Bradavice! Když už toho na vás bude moc, neváhejte se osvěžit douškem piva. A podávat se bude i čerstvé mléko. Odpočinout si pak můžete u portrétu Mony Lisy, krásného koníka a na vlastní oči se přesvědčíte, jak to bylo s uchem Vincenta van Gogha. Pak vám narostou andělská křídla... A bude toho ještě víc!

Unikátní výstavu Trick Art máte možnost vidět (a zažít na vlastní kůži) v Galerii Šantovka od 1. do 30. května. Autorem je společnost Shake exhibitions s týmem výtvarníků, kteří stojí za projektem Obři oceánů, za Pevností poznání a dalšími úspěšnými kreativními a interaktivními výstavami. Staňte se součástí kouzelného příběhu...

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek