Vážení návštěvníci,

ve dnech 23. až 26. května budou uzavřena venkovní parkoviště P4 a P5. Pro své nákupy, prosím, využijte vnitřní parkoviště P1, P2 nebo venkovní P3 a P6.

« zpět

Sportovní den

Sportovní den
Sobota, 25. května 2024

Přijďte si užít nezapomenutelný den plný sportu a úkolů a buďte součástí jedinečné akce, které se účastní 30 olomouckých sportovních klubů a spolků, od těch nejprestižnějších prvoligových až po ty, které teprve začínají. Každý klub má své stanoviště se svým vlastním sportovním úkolem, tak je všechny splňte a získejte od Šantovky super dárky.

NOVINKOU letošního roku je dětská překážková dráha ve stylu „Ninja Factor“, kde se bude závodit na čas a pro nejrychlejší máme spousty hodnotných cen.

Nezbývá než se rozcvičit a přijít si užít den plný sportu a zábavy, soutěží o ceny a představení.

Vstup zdarma!


ČASOVÝ HARMONOGRAM AKCE

  • 10:00 - 10:15 Oficiální zahájení, představení účastníků a partnerů akce
  • 10:15 - 10:30 Mažoretky Bohunky - vystoupení
  • 10:30 - 10:45 SK Sigma Olomouc, BK REDSTONE Olomoucko/BCM Olomouc
  • 10:45 - 11:00 HBC All Blacks Olomouc, Svišti v pohybu
  • 11:00 - 11:15 Taneční škola Duckbeat - vystoupení
  • 11:15 - 11:30 Vem Camará Capoeira Olomouc - vystoupení
  • 11:30 - 11:45 DHK Zora Olomouc/HBC Olomouc, Atletický klub Olomouc
  • 11:45 - 12:00 ANS SCHOOL - vystoupení
  • 12:00 - 12:15 Balet Art Studio - vystoupení
  • 12:15 - 12:30 ŠKOLA SENSHI RYU - JIU JITSU - vystoupení
  • 12:30 - 12:45 VK Šantovka Olomouc UP, Veslařský klub Olomouc
  • 12:45 - 13:00 Oblastní spolek Českého červeného kříže Olomouc, Klinika tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace
  • 13:00 - 13:15 SK MG Olomouc - vystoupení
  • 13:15 - 13:30 CENTRUM SEMAFOR, Team CoolSkates
  • 13:30 - 13:45 Přerov Mammoths, TK Milo Olomouc
  • 13:45 - 14:00 Gymnastický klub mládeže - vystoupení
  • 14:00 - 14:15 SOHO Olomoučtí Kohouti, FunSwim
  • 14:15 - 14:30 Figure Skating Club Olomouc - vystoupení
  • 14:30 - 14:45 Zázraky Zrození
  • 14:45 - 15:00 Mažoretky Bohunky - vystoupení
  • 15:00 - 15:15 Jump Academy, Lanové centrum PROUD
  • 15:15 - 15:30 Judo Klub Olomouc - vystoupení
  • 15:30 - 15:45 ANS SCHOOL - vystoupení
  • 15:45 - 16:00 Woodboards, Škola kolečkového bruslení LENE
  • 16:00 - 16:15 SK MG Olomouc - vystoupení
  • 16:15 - 16:30 Balet Art Studio - vystoupení
  • 16:30 - 16:45 ŠKOLA SENSHI RYU - JIU JITSU - vystoupení
  • 16:45 - 17:00 Gymnastický klub mládeže - vystoupení
  • 17:00 - 17:15 FBS Olomouc, HC Olomouc
  • 17:15 - 17:30 HC Olomouc - autogramiáda
  • 17:30 - 17:45 Poděkování účastníkům a partnerům akce
  • 17:45 - 18:00 Oficiální úkončení akce

 

Aktuální seznam zúčastněných klubů a spolků naleznete v události na našem facebooku.


Sportovní den 2024

Přihlášení k newsletteru

ŠantAPKA ke stažení ŠantAPKA ke stažení