X
Obchody otevřené během Velikonočního pondělí 22. 4. 2019
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Šantíkovy neděle
ZPĚT
OD: 01.09.2018
DO: 30.06.2019

Neděle v Šantovce patří dětem!
Chodíte rádi do divadla, kina nebo chcete děti naučit něco tvořivého? Využijte již tradičních dětských nedělí v Šantovce a navštivte Šantíkovo tvoření, divadlo či kino za zvýhodněnou cenu.


Šantíkovo tvoření

Každou neděli od 14.00 hodin probíhá v Šantovce tvořivá dílnička, kde děti mohou pustit uzdu své fantazii a společně se Šantíkem, maskotem centra, a výtvarnicemi zažijí spoustu legrace. Tvoření je propojeno s programem divadla i kina tak, aby děti mohly shlédnout film před dílničkou nebo naopak jít na divadelní představení po dílničce. Dílna je také vždy zaměřena k tématům daného období, například v lednu jsme dělali přáníčka do nového roku, v únoru jsme vyráběli masky na karneval a další.

Dílničky se konají před prodejnou H&M v přízemí a je pro všechny děti ZDARMA.


Divadlo pro děti

Divadlo na Šantovce nabízí pestrý program pro děti. Nedělní pohádková představení patří dětem a po skončení máme pro naše nejmenší připravené doprovodné dílničky – ať už hudební, divadelní, kouzelnické či kuchařské, pokaždé jsou jiné. Dále můžete získávat za jednotlivá představení razítka, díky kterým získáte vstupenku na desátou pohádku zdarma.
Přesný program pohádek najdete na webu Divadla: www.divadlonasantovce.cz/program/


Kino pro děti

Kino každý týden pořádá od 14.00 hodin tzv. Pohádkové neděle, kde mají malí diváci vstup na projekci za zvýhodněnou cenu, obdrží malý dárek a mohou se těšit na bohatou tombolu o pohádkové ceny. U vybraných titulů se děti mohou těšit i na „živé“ maskoty z pohádek.
Přesný program kina najdete na: olomouc.premierecinemas.cz

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek