otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Cirkus Originál Berousek
ZPĚT
OD: 25.03.2018
DO: 06.05.2018

Cirkusové šapitó Národního Cirkusu Originál Berousek už tradičně zaujme místo vedle obchodní Galerie Šantovka. V termínu od 25. března do 6. května budete moci shlédnout zbrusu nová vystoupení v podání nejlepších českých i zahraničních artistů.

Národní Cirkus Originál Berousek do Olomouce přiváží nový program, ovšem zachová i tradiční medvědí revue, která cirkus proslavila nejvíce. „V letošním roce se návštěvníci mohou těšit na italského klauna Jonnyho Bogina, dále na vzdušnou akrobacii na šálách v provedení Tatiany Zheglove, tanec na tyči, žongléry a exotickou skupinu Zuma Zuma z Nairobi,“ přibližuje program vystoupení v Olomouci jednatelka slavného cirkusu, Marie Berousková.

Národní Cirkus Originál Berousek se jako jediný může pochlubit vlastním chovem medvědů, velbloudů, lam, zeber a oslíků. Na programu tedy bude i vystoupení řady exotických zvířat například indická slonice Nairy, papoušci Ara či dvanáct arabských plnokrevníků.

Na multifunkční ploše u Galerie Šantovka zůstane cirkus do 6. května a po celou dobu bude otevřen veřejnosti i rozsáhlý zoopark.


Více informací ohledně otevírací doby, ceny vstupného aj. najdete na www.berousek.cz.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek