otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Casting Look Bella 2018
ZPĚT
OD: 19.10.2018
DO: 19.10.2018

CASTING – GALERIE ŠANTOVKA – OLOMOUC

Nádherné dívky, neodolatelní muži, luxusní značky a nezapomenutelná módní show! To je casting již XV. ročníku prestižní soutěže krásy MISS & MR. LOOK BELLA 2018!

Přijď 19. října od 14.00 hodin na casting o nejzajímavější tvář roku!

Chceš se stát profesionální modelkou nebo modelem? Chceš převádět luxusní oblečení, šaty nebo spodní prádlo na prestižních přehlídkách? Chceš stát před objektivem světovým fotografům? Chceš reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy? Chceš se objevit v televizních reklamách nebo na titulních stránkách časopisů? Dveře do světa modelingu se Ti právě otevírají!

Castingy proběhnou po celé České republice. „Všech castingů se budou účastnit vítězové LOOK BELLA 2017 a také letošní patroni – světová TOP modelka Veronika Krajplová a šestý nejkrásnější muž planety Antonín Beránek“ prozrazuje Ing. Martin Špaček, ředitel soutěže pořádající agentury PRESTIGE MODELS. Konkrétně v Olomouci zasedne v porotě i Miroslav Šimůnek. Vítězové soutěže MISS & MR. LOOK BELLA jsou úspěšní v celorepublikových i v zahraničních soutěžích krásy. Například Lucie Hadašová, Lucie Kovandová, Gabriela Franková, Veronika Krajplová, Antonín Beránek,…

A jak celý casting probíhá?
O všechny soutěžící budou pečovat profesionálové! Po přidělení registračního číslo se dívky a muži nechají zkrášlit od zkušených vizážistů, o dokonalý účes se pak postarají profesionální kadeřníci. Během castingu si také všichni soutěžící zapózují před objektivem profesionálního fotografa. Oficiálním fotografem soutěže je Arthur Koff, se kterým fotila i Naomi Cambell nebo Claudia Shiffer!

Další informace včetně registračního formuláře jsou k dispozcic na www.look-bella.cz nebo www.prestigemodels.cz, FB, instagram,…


Nech se objevit a staň se Miss & Mr. LOOK BELLA 2018!

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek