otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Sport a volný čas
NUTREND store
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 1. podlaží / 150
Odpovědný vedoucí Michal Vojtěch
Telefonní kontakt +420 739 220 670
E-mailová adresa santovka@nutrendstores.cz
Internetové stránky www.nutrend.cz

V naší prodejně naleznete sportovní doplňky výživy a potraviny pro aktivní životní styl, které Vám pomohou dosáhnout stanovených cílů nejen v oblasti sportu, ale i v rámci zdravého životního stylu. Pokud chcete zlepšit Vaše sportovní výkony, zvětšit sílu, zvýšit vytrvalost, vytvarovat postavu, zhubnout přebytečná kila či jen zlepšit kvalitu stravování, jsou produkty NUTREND určeny přesně pro Vás. Můžete se spolehnout na rady našeho odborného personálu, který Vám ochotně poradí s výběrem vhodných doplňků přesně dle Vašich potřeb a cílů.

Všechny výrobky NUTREND jsou ryze české a podléhají nejpřísnějším výrobním normám. Společnost NUTREND je držitelem řady prestižních certifikátů zaručujících špičkovou kvalitu produktů - KLASA, Regionální potravina atd.

Společnost NUTREND je oficiálním partnerem Českého olympijského výboru, Slovenského olympijského výboru a Českého paralympijského výboru. Jsme hrdí na to, že členy NUTREND Teamu jsou nejúspěšnější sportovci současnosti.

Akce obchodu

28.03.
Dubnové akční zboží v NUTREND store
Nakupte v dubnu akční zboží značky NUTREND za mimořádné ceny (akce platí pouze pro členy Klubu NUTREND). Udělejte radost sami sobě nebo svým blízkým těmi nejkvalitnějšími …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek